Oferta pracy

7bulls.com Sp. z o.o.O firmie

16 000‐23 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java (JDK 1.8 / 1.7)

  • Spring Boot

  • Spring

  • MQ

  • Maven

  • Hibernate

  • JSON

  • SQL

  • Docker

Mile widziane

  • Kafka

  • BPMN Camunda

O projekcie

Jesteśmy prywatną polską spółką tworzącą oprogramowanie. Prowadzimy działalność badawczo‑rozwojową. Dostarczamy usługi wdrażania oraz integracji systemów informatycznych i tworzymy kompleksowe rozwiązania IT dla branży finansowej.

Jeśli chcesz dołączyć do projektu technologicznego realizowanego dla dużego klienta z branży finansowej, to zapraszamy...

Twój zakres obowiązków

  • praca z najnowszymi rozwiązaniami do przetwarzania płatności;

  • projektowanie rozwiązań technologicznych w oparciu o wymagania biznesowe;

  • tworzenie, ulepszanie i testowanie aplikacji;

  • udział we wdrożeniach oprogramowania;

  • tworzenie dokumentacji technicznej;

  • wspieranie zespołu programistów.

Nasze wymagania

  • solidne podstawy informatyczne (kierunkowe wykształcenie wyższe);

  • duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji (powyżej 6 lat);

  • korzystasz z dobrych praktyk deweloperskich: cykl życia i wydań, wzorce projektowe, code review, unit testing, continuous integration;

  • aktywności DevOps nie są Ci obce (CI/CD, chmura);

  • bardzo dobrze znasz technologie: Java (JDK 1.8 / 1.7), spring, spring-boot, MQ, Maven, Hibernate;

  • masz doświadczenie z architekturą mikroserwisową i event-driven;

  • bardzo dobrze znasz technologie: XML, XSD, JSON;

  • bardzo dobrze znasz SQL oraz technologie relacyjne Oracle;

  • potrafisz projektować API w stylu REST;

  • używasz Docker’a (i nie jest Ci obca orchestracja kontenerów);

  • bardzo dobrze znasz angielski.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • trwałą i stabilną współpracę (umowa o pracę lub B2B);

  • pracę zdalną lub w kameralnym biurze (centrum Warszawy lub Torunia);

  • czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb;

  • wewnętrzne szkolenia oraz finansowanie udziału w różnych wydarzeniach programistycznych;

  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);

  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi oraz sytuacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie zdalne