Oferta pracy

Senior Java Developer

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz systemów,

  • projektowanie architektury aplikacji.

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w języku Java (mile widziana znajomość Spring, JPA, Hibernate),

  • umiejętność tworzenia zintegrowanych rozwiązań za pomocą API, szyny danych, MQ (mile widziana znajomość Apache Camel, ESB),

  • umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość PostgreSQL, MS SQL),

  • znajomość SQL, CI/CD, Azure, AWS,

  • mile widziana znajomość AEM,

  • znajomość wzorców projektowych,

  • ogólna wiedza z zakresu IT,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez wdrażanie innowacyjnych projektów

  • Wynagrodzenie wzrastające wraz z doświadczeniem i kwalifikacjami

  • Dofinansowanie pakietu sportowego i medycznego

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy Grupą Kapitałową tworzącą jedno z 12 najdłużej działających przedsiębiorstw z branży transportowej na świecie. Od dekad łączymy Polskę oraz Europę Środkową i Wschodnią ze światem obsługując miliony klientów każdego roku. W 2019 r. było ich ponad 10 milionów. Łącząc tradycję z nowoczesnością dbamy o to, by na całym świecie oferować naszym klientom najdogodniejsze i najbardziej komfortowe warunki podróży. Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą zespół ekspertów w swoich dziedzinach. Wspólnie budujemy jedną z najbardziej znanych i cenionych na świecie polskich marek.

Przewiń do profilu firmy