Oferta pracy

Senior Java Developer

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz systemów,

  • projektowanie architektury aplikacji.

Nasze wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia na stanowisku programista Java (mile widziana znajomość Spring, JPA, Hibernate),

  • doświadczenie w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań za pomocą API, szyny danych, MQ

  • doświadczenie w  korzystaniu z relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość PostgreSQL, MS SQL),

  • znajomość SQL, CI/CD, Azure, AWS,

  • znajomość wzorców projektowych,

  • ogólna wiedza z zakresu IT,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

  • Mile widziane:

  • znajomość AEM

  • znajomość Apache Camel , ESB

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez wdrażanie innowacyjnych projektów

  • Wynagrodzenie wzrastające wraz z doświadczeniem i kwalifikacjami

  • Dofinansowanie pakietu sportowego i medycznego

  • Bilety lotnicze na połączenia siatki LOT

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole