Logo Pracuj.pl

Senior Java Developer

PentacompO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Pentacomp

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, wytwarzanie i integrowanie aplikacji biznesowych w technologii Java
  • czynny udział w pracach zespołów projektowych
  • wkład w rozwój zespołu poprzez dzielenie się wiedzą i pomysłami
  • praca w SCRUM

Nasze wymagania

  • minimum 4-5-letniego doświadczenia w programowaniu Java (wersja 8, 11 lub wyżej)
  • doświadczenia z relacyjnymi bazami danych np. MySQL, PostgreSQL, MSSQL
  • znajomości zagadnień dot. integracji (REST, SOAP)
  • znajomości frameworków Spring, Spring Boot
  • znajomości bibliotek front-endowych w szczególności Angular
  • doświadczenia w zagadnieniach dot. konteneryzacji (Docker)
  • doświadczenia w pracy z metodyką DevOps
  • znajomości standardowych narzędzi pracy developerskiej (Git, Jira, JetBrains IntelliJ IDEA)

To oferujemy

  • okazję do współpracy z najlepszymi ekspertami
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • kulturę otwartych drzwi
  • brak dresscode’u
  • opiekę medyczną
  • karnet sportowy
  • ubezpieczenie na życie
  • dobrą kawę
  • przestrzeń relaksu
  • imprezy integracyjne i akcje motywacyjne
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • dostęp do platformy językowej
  • miejsce parkingowe
  • świetną atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Senior Java Developer, Aleje Jerozolimskie 179, Ochota, Warszawa