Oferta pracy

Senior Java Developer

KRUK S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JAVA 11+

  • Spring Boot

  • Spring Security

  • SQL

  • Java

Mile widziane

  • Angular

  • React.js

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Zaprojektowanie, oprogramowanie i wdrożenie nowego Systemu IT bazującego na skalowalnej architekturze mikroserwisów.

  • Tworzenie wydajnych serwisów/aplikacji w Java

  • Ścisła współpraca z Product Ownerem i Ekspertami Merytorycznym w procesie budowania rozwiązania

  • Wdrażanie kolejnych wersji systemów

  • Przygotowanie kompleksowej dokumentacji technicznej

  • Przegląd kodu i dbanie o wysoką jakość kodu oraz projektowanych rozwiązań

  • Stworzenie platformy do obsługi mikroserwisów i aplikacji konteneryzowanych w chmurze

  • Opracowanie procedur i mechanizmów Continuous Integration i Continuous Delivery

  • Wybór i wycena kosztów infrastruktury/chmury

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne )

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w JAVA

  • JAVA 11+

  • SQL

  • POSTGRES

  • Doświadczenie w tworzeniu i konsumowaniu API REST i SOAP

  • Doświadczenie w projektowaniu relacyjnych baz danych

  • Doświadczenie w technologiach opartych o konteneryzację takich jak Docker i Kubernetes

  • Doświadczenie w technologiach wspierających Continuous Integration i Continuous Delivery ( Maven, Jenkins Pipelines, Gitlab CI/CD )

  • Doświadczenie w Agile i DevOps Culture

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Angular/React

  • Znajomość nierelacyjnych baz danych i NoSQL

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o dogodną formę ustaloną z kandydatem (B2B/Umowa o pracę)

  • Uczestnictwo w interesującym, unikatowym w Grupie Kruk projekcie

  • Oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej lub/i hybrydowej

  • Elastyczny czas pracy

  • Rozwój zawodowy, w tym udział w szkoleniach w ramach KRUK TECH

  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • Kafeteria MyBenefit

KRUK S.A.

GK KRUK buduje nową linię biznesową, której celem jest dostarczanie wartości rynkowej w postaci agregacji danych własnych i danych zewnętrznych. Projekt będzie miał na celu zaprojektowanie i stworzenie systemów które będą odpowiedzialne za dystrybucję danych do partnerów biznesowych. Uczestnicząc w projekcie będziesz miał możliwość tworzenia rozwiązań dla procesów biznesowych realizowanych na masową skalę. Będziesz również od samego początku miał wpływ na kształt systemów i dobór technologii.

Przewiń do profilu firmy