Logo Pracuj.pl

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Microsoft Azure

  • Hibernate

  • Spring Boot

  • SQL

  • Git

  • Kubernetes

Mile widziane

  • Jenkins

  • Docker

  • Kafka

  • Terraform

  • JMS

  • Spring Cloud Stream

  • React.js

O projekcie

Aktualnie poszukujemy programistów Java dla naszego klienta - banku obsługującego małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych.

Informacje o projekcie:

• Branża: bankowość

• Praca zdalna: 100%

• Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz lub Warszawa Mokotów

• Tech stack: Java 11+, Spring boot, Hibernate, JMS, MS SQL Server, GIT, Docker, Kubernetes, Kafka, Event Hub, Azure, Azure DevOps, AKS, Terraform, Spring Cloud Stream

• Projekt: przebudowa aplikacji webowej i jej architektury z wykorzystaniem nowych technologii

• Budżet: b2b 1000 - 1350 PLN/MD + VAT; UOP: 15 000 - 20 000 brutto - w zależności od doświadczenia

• Forma współpracy: B2B lub UOP

• Długość kontraktu: czas nieokreślony

• Start: w zależności od preferencji

• Język projektu: polski

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowej wersji aplikacji z zakresu bankowości elektronicznej
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Archiwizowanie kodu i naprawa błędów
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
  • Wykonywanie testów jednostkowych i integracyjnych

Nasze wymagania

  • 4-letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu
  • Bardzo dobra znajomość Java 11 lub wyżej, Microsoft Azure i tworzenia aplikacji w architekturze mikroserwisowej (K8)
  • Doświadczenie w Hibernate i Spring boot
  • Znajomość JMS lub podobnych rozwiązań
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z SQL i relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Znajomość: React, Jenkins, Docker, Kafka (event streaming), Terraform i Spring Cloud Stream

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • international work environment

Etapy rekrutacji

1

HR screeninig

2

Rozmowa techniczna

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

- Myślimy i działamy globalnie

- Oferujemy duże możliwości rozwoju

- Jesteśmy obecni w 7 biurach na 3 kontynentach

Senior Java Developer, wielkopolskie