Oferta pracy

Senior Java Developer

Capgemini Software Solutions Center

  • Legnicka 48, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Oracle

  • XML

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • you will create applications in the various industries and work in international teams based on agile methodologies and a professional software development

  • develop in the area of One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First, etc.

Nasze wymagania

  • you have minimum 5+ years of commercial experience in development of applications using Java / JEE technologies;

  • you are proficient in object-oriented programming (Java) using also Spring and Hibernate frameworks;

  • you have practical knowledge of web technologies e.g.: JavaScript [Angular, jQuery], JSP, JSF, Struts, XML, Web Services, Servlets;

  • you know database products (e.g.: Oracle / SQL Server);

  • you have a degree of higher education (at least bachelor degree required, computer or technical degrees are preferred);

  • you are fluent in English.

To oferujemy

  • professional trainings and language courses;

  • extra benefits: social benefit package, including private medical care, insurance package, Multisport card and sponsored sports activities;

  • possibility of car leasing on preferential conditions – Master Benefit;

  • possibility of using increased tax deductible costs in the case of creative work;

  • flexible working hours;

  • support for relocation;

  • free parking spaces and closed bicycle boxes;

  • online access to over 2000 audiobooks and podcasts;

  • permanent employment contract from the first day at work

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

W ramach prowadzonego przez nas projektu dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń społecznych w Niemczech wspieramy i rozwijamy duży system ERP oparty o Java 8 / Swing / Oracle, wielowarstwową architekturę, wiele generatorów standaryzujących tworzenie programu i konfiguracji, wykorzystujący szereg ciekawych mechanizmów i standardów w celu realizacji biznesowych potrzeb klienta.

W aplikacji prowadzone są konta kilkuset tysięcy ubezpieczonych, dla których, na podstawie gromadzonych informacji, obliczane i gromadzone są składki oraz obliczane i wypłacane świadczenia.

Zespół projektowy tworzy ponad 70 zdolnych i pozytywnie nastawionych koleżanek i kolegów.

Przewiń do profilu firmy