Oferta pracy

Senior Java EE Developer - Digital Experience Platforms

SII Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

aleja Tadeusza Rejtana 20

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

Mile widziane

  • Java EE

  • Apache Sling

  • Apache Jackrabbit Oak (JCR)

  • Apache Felix

  • OSGI

O projekcie

Chcesz zostać częścią zespołu, który odpowiada za rozwiązania webowe klasy Enterprise? Dołącz do Sii Polska! Nasza jednostka - Centrum Kompetencyjne Digital - skupia specjalistów dostarczających rozwiązania oparte m.in. o zaawansowane CMSy i rozwiązania klasy Enterprise jak Digital Experience Platform, np. Adobe Experience Manager. Specjaliści z naszego działu projektowego odpowiadają m.in. za strony korporacyjne banków, intranet znanej marki odzieżowej, czy stronę internetową skandynawskiego producenta opakowań.

Twój zakres obowiązków

  • Component Development – tworzenie/modyfikacja komponentów, czyli re-używalnych fragmentów strony internetowej

  • OSGi & Services Development – tworzenie/modyfikacja klas działających po stronie serwera

  • Integracja i zasilanie danymi – pobieranie danych z szyny lub innych systemów powiązanych np. multimediów z Digital Asset Management, danych analitycznych z Adobe Analytics, danych dotyczących personalizacji treści z Adobe Target, silników indeksujących Coveo oraz innych

  • Analiza wydajności i optymalizacja

  • Tworzenie testów automatycznych i deployment zmian na środowiska test/UAT

  • Wspieranie front-end developerów poprzez wystawianie danych przez GraphQL API w projektach typu headless (React czy Angular)

Nasze wymagania

  • Minimum 6 lat doświadczenia z JAVA

  • Znajomość lub chęć poznania JAVA EE, Apache Sling, Apache Jackrabbit Oak (JCR), Apache Felix, OSGI

  • Chęć pracy przy rozwiązaniach klasy Enterprise wykorzystywanych przez takie firmy jak: Roche, Sanofi, Jeronimo Martins, Stena Line itd.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CMS

  • Otwartość na poznanie Digital Experience Platform od firmy Adobe

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!