Senior Java Software Engineer

Connectis_

27 00031 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring

  • Azure

  • Docker

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz rozwijanie nowych funkcjonalności platformy budowanej od zera z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w oparciu o mikroserwisy na chmurze Azure

  • Praca z wykorzystaniem technologii: Java 16+, Spring Boot, Hibernate, Azure, PostgreSQL

  • Współpracowa z wykwalifikowanym zespołem programistów, analityków oraz architektów

  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowego projektu na rynek skandynawski oraz USA

  • Udział w ceremoniach scrumowych (daily, planowanie, review)

Nasze wymagania

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia komercyjnego na stanowisku Java Software Engineer

  • Doświadczenie w technologiach: Java 8+, JUnit, Spock, JPA, Hibernate, JAX-RX, JAX-WS

  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu framework’a Spring (Data, Boot, Cloud)

  • Dobra znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (PostgreSQL, Redis)

  • Znajomość narzędzi konteneryzacji (Docker) oraz orkiestracji (Kubernetes)

  • Doświadczenie w automatyzacji testów jednostkowych i integracyjnych

  • Doświadczenie projektowe z rozwiązaniem chmurowym (Azure)

  • Doświadczenie w zwinnych metodykach (Scrum/Agile)

  • Biegła znajomość języka angielskiego ( min. B2/C1)

  • Doświadczenie w interfejsach REST/SOAP

Mile widziane

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (informatyka, robotyka lub pokrewne)

  • Doświadczenie zawodowe w środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • Długofalową współpracę, ciekawe projekty w najnowszych technologiach

  • Dogodną formę współpracy oraz indywidualnego opiekuna po str. Connectis_

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym z biura w Warszawie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • 5 000 zł za polecenie znajomego 😊

  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego

Nasz Partner to wiodąca, skandynawska firma zajmująca się rozwojem aplikacji webowych i mobilnych z obszarów szeroko pojętej elektryczności (samochody elektryczne i ładowarki do nich), płatności zbliżeniowe na stacjach, programy lojalnościowe, z których korzystają duże organizacje jak np. porty lotnicze czy wysokiej klasy platformy sprzedażowe oparte o rozwiązania chmurowe Azure/AWS.

Obecnie zamierzamy powiększyć zespół ds. technologii o Java Developera, który będzie pracował nad rozwojem Platformy Detalicznej Nowej Generacji opartej na chmurze Azure, zapewniając pełne możliwości i rozwiązania dla użytkowników.

Connectis_

Jesteśmy firmą technologiczną i unikalną społecznością 400 specjalistów IT. Zapewniamy zespoły IT niezbędne do rozwoju biznesu od 20 lat.

Przewiń do profilu firmy