Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Carrot Work

Stanisława Konarskiego 18c

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Software Architecture

  • HTML5

  • CSS3

  • TDD

  • Browser Environment

  • Team Leadership

  • Vue.js

  • GraphQL

Mile widziane

  • Vue.js

  • GraphQL

System operacyjny

O projekcie

Celem projektu jest zbudowanie innowacyjnej platformy eCommerce SaaS działającej w chmurze. Jest to projekt typu greenfield, który jest tworzony od podstaw. Platforma będzie złożonym ekosystemem aplikacji internetowych. Zespół ma szeroki zakres obowiązków w projekcie, w tym budowanie zarówno frontendu, jak i backendu wszystkich aplikacji, projektowanie interfejsu użytkownika i brandingu produktu, definiowanie wymagań biznesowych, a także przeprowadzanie badań rynkowych i przygotowywanie koncepcji. Zespół składa się z programistów frontendowych, programistów backendowych, projektantów UI / UX, PO, QA, PM i pracuje w Scrumie.

Jako członek zespołu oczekujemy od Ciebie solidnej ogólnej wiedzy z zakresu tworzenia stron internetowych oraz dużego doświadczenia w tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych. Oprócz pisania kodu, do Twoich obowiązków będzie należało proponowanie rozwiązań złożonych problemów frontendowych, wspieranie innych członków zespołu swoją wiedzą oraz udział w definiowaniu wymagań biznesowych. Będziesz mieć rzeczywisty wpływ na architekturę aplikacji (to nie jest slogan, naprawdę mamy to na myśli). Jesteśmy szczególnie otwarci na długoterminową współpracę.

Jeśli jesteś pasjonatem tego, co robisz, zawsze chcesz nauczyć się czegoś nowego i nie boisz się wyzwań aplikuj teraz!

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy światowej platformie SaaS, która składa się ze złożonego ekosystemu aplikacji internetowych

  • Projekt Greenfield zbudowany od podstaw

  • Opracowywanie nowych funkcji, rozwiązywanie problemów technicznych, przygotowywanie dokumentacji, przeprowadzanie przeglądów kodu, pisanie czystego kodu i testów

  • Dążenie do najwyższej jakości

  • Branie udziału w codziennych spotkaniach i dyskusjach zespołowych

  • Pracuj w nowoczesnym, opartym na współpracy środowisku programistycznym

  • Praca w międzynarodowym zespole w środowisku anglojęzycznym (biegła znajomość języka angielskiego jest koniecznością)

Nasze wymagania

  • Vue.js, Composition API, Vuex

  • Microfrontends Architecture

  • TypeScript

  • Sass

  • GraphQL and REST

  • GitLab CI/CD, AWS

  • Jesteśmy otwarci na nowe pomysły!

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • pair programming

  • TDD

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilna i długotrwała współpraca

  • Praca w firmie o płaskiej strukturze z młodym zespołem i rodzinną atmosferą

  • Praca w międzynarodowym zespole

  • Możliwość wykazania się własną inicjatywą i omówienia proponowanych pomysłów

  • Elastyczne godziny pracy w odniesieniu do równowagi między życiem zawodowym. a prywatnym

  • Nowy MacBook Pro 13 "

  • 20 dni płatnego urlopu w B2B i UZ

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Karta Multisport

  • Kursy językowe

  • Firmowe wydarzenia (wyjazdy integracyjne itp.)

  • Firmowe ubrania i gadżety

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z Rekruterem (30 minut)

2

Zadanie do wykonania (5 dni)

3

Rozmowa Techniczna (1h)

4

Oferta

Carrot Work

Carrot Work to przyszłościowe projekty, które zmienią otaczającą nas rzeczywistość, to cel, który chcemy realizować! Doświadczenie, rekomendacje i zaangażowanie dały nam możliwość wzięcia udziału w kluczowych realizacjach dla klientów z całej Europy. Dzisiaj do tych projektów zapraszamy właśnie Ciebie! Poznaj projekt Carrot Work by Digital Colliers!

Sprawdź naszą stronę, znajdź projekt, który Cię interesuje i dołącz do społeczności, która gryzie tylko najbardziej chrupiące projekty w Europie.

Tym razem na ruszt wstawiamy projekt od niemieckiego klienta!

Przewiń do profilu firmy