Oferta pracy

12 50016 400 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 40019 800 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Vue 2.x

  • Vue 3.x

  • Vuex/Pinia

  • Jest

  • Cypress

  • Vue.js

Mile widziane

  • NuxtJS

O projekcie

Obecnie poszukujemy do zespołu Revenue&Payments doświadczonych JavaScript Developerów, którzy będą się zajmować tworzeniem i rozwijaniem rozwiązań z obszaru płatności, pozwalających użytkownikom wygodnie płacić za swoje wizyty. Obecnie jesteśmy na etapie rozwoju produktu i utrzymania obecnych funkcjonalności. W ramach projektu porozumiewamy się w języku polskim, a w zespole mamy już Senior i Regular Backend Developera oraz fullstackowy zespół zajmujący się QA.

Środowisko: web, mobile app

Czas trwania projektu: zatrudnienie stałe

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania.

  • Bieżące utrzymywanie i rozwój aplikacji.

  • Implementacja testów automatycznych.

  • Przygotowywanie dokumentacji.

  • Udział w Code Review.

  • Dbałość i odpowiedzialność za jakość dostarczanego kodu.

Nasze wymagania

  • Komercyjnie programujesz w JavaScript od min. 4 lat.

  • Znasz bardzo dobrze Vue 2.x i 3.x.

  • Pracujesz z narzędziami: Jest i Cypress,

  • Masz doświadczenie w pisaniu aplikacji opartych o REST API.

  • Twój angielski jest na poziomie min. B1/B2 i pozwala na swobodną komunikację.

  • Masz umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

  • Znajomość frameworku NuxtJS.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • tester manualny

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 6 krajach, w tym w USA, Hiszpanii oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa techniczna

3

Rozmowa z Managerem

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy