Oferta pracy

Senior Key Account Manager

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

18 000‐19 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Naszym klientem jest polska firma kosmetyczna, międzynarodowy lider w swojej branży.
W ramach rozwoju sił sprzedaży firma poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko

Przyszłe obowiązki:

  • Realizacja celów i rozwój sprzedaży w jednym z obszarów (sieci handlowe, sieci dyskontowe, drogerie)
  • Przygotowywanie planów sprzedażowych dla poszczególnych klientów
  • Ustalanie warunków sprzedażowych i trade-marketingowych
  • Prowadzenie samodzielnych negocjacji
  • Współpraca z działam marketingu i trade marketingu przy planowaniu i realizacji akcji promocyjnych dla klientów
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu
  • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją budżetu sprzedażowego oraz z wynikami sprzedaży

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży (min. 5 lat)
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi/ dyskontami/ drogeriami (warunek konieczny !)
  • Umiejętność prezentacji oraz negocjacji
  • Analityczna umiejętność oceny sytuacji rynkowej oraz planowania strategii sprzedażowych
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Odpowiedzialność za cele i ich realizację

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie UOP lub B2B (do wyboru)
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów
  • Realny wpływ na kształtowanie polityki sprzedażowej firmy
  • Dużą samodzielność w działaniach
  • Narzędzia służbowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej liderem na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy