Oferta pracy

Senior/Key Client Manager

NTT Poland sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań z portfolio NTT (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjowanie umów)

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów pod kątem posiadanych rozwiązań w ofercie NTT Poland

  • Zarządzanie portfelem bieżących klientów

  • Inicjowanie kontaktów z klientami, aktywny udział w spotkaniach handlowych

  • Udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych

  • Przygotowywane materiałów handlowych we współpracy z działem pre-sales oraz marketingu

  • Współpraca z dostawcami produktów oraz usług oferowanych klientom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku z klientami z wybranego sektora: enterprise ( m. in z takich obszarów jak produkcja, motoryzacja, farmacja, profesjonalne usługi i inne) lub telecommunication&utilities

  • Dotychczasowe kontakty z klientami w w/w sektorach na różnych szczeblach organizacji

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w w/w sektorze klientów

  • Dobra znajomość angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację (poziom B2)

  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office (w tym programu Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność i umiejętności analityczne

  • Zdolności prezentacyjne/autoprezentacyjne

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Znajomość systemu Salesforce będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy)

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz wynagrodzenie prowizyjne

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie aktywności sportowych bądź kulturalnych z ZFŚS

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prawdziwie owocowe poniedziałki i środy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach

  • Platformę do szkoleń on-line

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • jeden krótszy dzień pracy

NTT Ltd. is a global technology services company bringing together the expertise of leaders in the field, including NTT Communications, Dimension Data, and NTT Security. We partner with organizations around the world to shape and achieve outcomes through intelligent technology solutions. For us, intelligent means data-driven, connected, digital, and secure. As a global ICT provider, we employ more than 40 000 people in a diverse and dynamic workplace and deliver services in over 200 countries and regions. Together we enable the connected future.

Join NTT Poland, a human-sized company, in a world-class group committed to recruiting, developing and retaining top talent, in a setting that will put you at the heart of our success!

Visit us at: www.hello.global.ntt

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoją aplikację!

Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Wszystkich zainteresowanych, prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wszyscy kandydaci zaproszeni do procesu otrzymają informację zwrotną.