Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Konsultant - Intelligent Automation

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

    Masz praktycznie doświadczenia z zastosowania nowoczesnych technologii w rozwiązaniach biznesowych? Chcesz wspierać liderów Działu Doradztwa Biznesowego w optymalizacji i automatyzacji procesów? Dołącz do naszego zespołu Intelligent Automation.

    Do naszego biura w Warszawie poszukujemy:
    Senior Konsultanta (Intelligent Automation)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje główne zadania:

    • Odpowiedzialność za realizację działań projektowych w wybranych strumieniach prac
    • Kontakt z klientem podczas spotkań dotyczących optymalizacji i automatyzacji procesów
    • Analiza procesów biznesowych oraz identyfikacja potencjału do optymalizacji i automatyzacji
    • Zbieranie wymagań i tworzenie rozwiązań biznesowych dla klientów
    • Projektowanie i realizacja automatyzacji procesów z użyciem rozwiązań klasy RPA
    • Samodzielna budowa rozwiązań RPA oraz koordynacja prac mniej doświadczonych członków zespołu
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej opisu procesów, zastosowanych skryptów/kodu
    • Współpraca z menedżerami projektów wdrożenia rozwiązań RPA

    Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

    • Ukończonych studiów wyższych (preferowane wykształcenie ekonomiczne lub techniczne)
    • Minimum 2-4 lata doświadczenia w realizacji projektów o charakterze wdrożeniowym i optymalizacyjnym (w tym cześć z zastosowaniem technologii RPA)
    • Praktycznej znajomość przynajmniej jednego z wiodących rozwiązań RPA, np. BluePrism, UI Path, Automation Anywhere (umiejętność samodzielnego budowania rozwiązań RPA)
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Znajomości metodyk prowadzenia projektów (np. Agile)
    • Atutem będzie doświadczenie w zakresie kierowania zespołem i zarządzania relacją z klientem
    • Atutem będzie doświadczenie w zakresie stosowania metodyk optymalizacji procesów biznesowych (Lean, Six Sigma)
    • Atutem będzie znajomość Visual Basic, Python
    • Atutem będzie obsługa języka JavaScript i HTML
    • Atutem będzie znajomość rozwiązań Machine Learning
    • Otwartość na odbywanie podróży służbowych do 50% czasu pracy

    Oferujemy:

    • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
    • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą
    • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów
    • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości
    • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie
    • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji
    • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą
    • Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych
    • Elastyczny czas i miejsce pracy
    • Program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

    Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim, załączenie CV.

    ey