Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Konsultant SAP - obszar Finanse

A2 CUSTOMER CARE sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jako konsultant chcesz poszerzyć swoje kompetencje ucząc się nowych rozwiązań w zakresie finansów dla rozwiązania branżowego SAP for Utilities w jednym z największych wdrożeń w Europie, które jest realizowane w Polsce lub pracujesz po stronie klienta jako administrator modułowy, a chcesz być konsultantem SAP to też się dogadamy 😊 Zapraszamy na rozmowę ludzi z otwartą głową i chęcią rozwoju osobistego.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia projektowego we wdrażaniu rozwiązań SAP w jednym z modułów FI-CA, PS-CD, FS-CD, RM-CA, FI, FI/AA, CO,

  • Znajomość procesów finansowych w jednym z obszarów przedsiębiorstwa: rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, windykacji i zarządzania rozrachunkami, sprawozdawczości finansowej i podatkowej,

  • Praktyczna znajomość narzędzi SAP w szczególności w zakresie migracji danych, testów, bardzo dobra znajomość konfiguracji i modelu danych SAP,

  • Umiejętności komunikacyjne umożliwiające efektywną współpracę z zespołem programistów,

  • Znajomość zagadnień integracyjnych w systemie SAP z modułami logistyki,

  • Zapał i chęć do pracy, połączony z chęcią rozwoju osobistego.

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach certyfikowanych SAP i nonSAP,

  • Pracę w miłym zespole zaangażowanych osób,

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania oparty na osiąganych wynikach,

  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie,

  • Kartę Multisport,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.

O nas

Jesteśmy wiodącą Polską firmą realizującą największe projekty doradcze, wdrożeniowe oraz migracyjne w zakresie usług i produktów SAP w Polsce. Specjalizujemy się w systemach SAP for Utilities, SAP Hybris Billing, SAP CRM, w tym SAP CRM for Utilities oraz Ariba. Dołącz do nas i weź udział w innowacyjnych projektach spółki A2 Customer Care!