Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Leasing Manager - Head of Leasing

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku. Budując relacje z Kandydatami, bazujące na otwartości i zaufaniu, rozpatrujemy potencjał każdej osoby zarówno pod kątem wszystkich prowadzonych rekrutacji oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma deweloperska aktywna na rynku biurowym, hotelowym i mieszkaniowym. Do polskiego oddziału firmy poszukujemy Senior Leasing Managera, który odpowiedzialna/y będzie za komercjalizację obiektów biurowych ulokowanych w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie a także będzie rozwijał/a projekty hotelowe. Nasz Klient to bardzo dobrze rozpoznawalna firma o uznanej renomie z bogatym portfolio inwestycji w Polsce (Warszawa oraz inne duże miasta). Senior Leasing Manager będzie podlegał pod Prezesa Zarządu.

    Senior Leasing Manager / Head of Leasing

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Zarządzanie procesem komercjalizacji obiektów biurowych zlokalizowanych w Warszawie
    • Monitoring rynku Nieruchomości w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem rynku powierzchni biurowych oraz hotelowych
    • Identyfikacja, kontakt oraz prezentacja oferty firmy dopasowanej do potrzeb potencjalnych Klientów
    • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju firmy na rynku Nieruchomości w Polsce
    • Opracowywanie strategii marketingowej oraz komercjalizacji, sporządzanie budżetów rocznych, oszacowywanie rentowności, przygotowywanie planów układu najemców
    • Negocjacje warunków biznesowych oraz umów najmu z kluczowymi najemcami
    • Negocjacja ostatecznych zapisów oraz koordynacja podpisywania dokumentów związanych z komercjalizacją powierzchni
    • Pilotowanie nowych najemców w trakcie przejmowania powierzchni, udzielanie niezbędnych informacji na temat związanych z tym procedur
    • Raportowanie do Prezesa Zarządu

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów komercjalizacji obiektów biurowych
    • Nastawienie na budowalne długofalowych relacji biznesowych z Klientami oraz osiąganie założonych celów biznesowych
    • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości komercyjnych
    • Umiejętności negocjacyjne na wysokim poziomie oraz bardzo dobra znajomość aspektów biznesowych i prawnych związanych z wynajmem
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej

    Oferta:

    • Praca w międzynarodowej organizacji o uznanej pozycji na międzynarodowym rynku nieruchomości
    • Niezbędne narzędzia – samochód służbowy, etc
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.