Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Linux Administrator

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-02-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia serwisów i aplikacji internetowych, szukamy osób na stanowisko:

    SENIOR LINUX ADMINISTRATOR
    Workplace: Wrocław
    PN/WRO/SENIOR LINUX ADMINISTRATOR

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie serwerami Linux, instalacja, konfiguracja, monitoring, rozwiązywanie bieżących problemów.
    • Konfiguracja środowisk deweloperskich.
    • Automatyzowanie zadań związanych z obsługą serwerów przez tworzenie IaC i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań zarządzania infrastrukturą serwerową.
    • Dbanie o bezpieczeństwo systemów, przeprowadzanie wewnętrznych audytów bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach Junior Linux Administrator / Junior DevOps Engineer.
    • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Senior Linux Administrator / Senior DevOps Engineer.
    • Znajomość systemu Linux na poziomie zaawansowanym.
    • Znajomość dystrybucji Debian i CentOS w stopniu zaawansowanym.
    • Znajomość serwerów www Apache, nginx w stopniu zaawansowanym.
    • Znajomość w stopniu zaawansowanym serwerów bazy danych MySQL.
    • Bardzo dobra znajomość ansible.
    • Znajomość systemów bazodanowych NoSQL (Redis, MongoDB).
    • Umiejętność pisania rozbudowanych skryptów bash.
    • Umiejętność odnalezienia przyczyn 98% problemów związanych z serwerami w mniej niż 2 godziny.
    • Umiejętność diagnozowania problemów sieciowych.
    • Znajomość oprogramowania szyfrującego (np. GPG, cryptsetup, opevpn).
    • Umiejętność diagnozowania problemów sprzętowych (stan dysków, temperatury itp.).
    • Umiejętność posługiwania się gitem.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem.
    Mile widziane:
    • Wykształcenie kierunkowe IT.
    • Podstawowa znajomość języka PHP.
    • Znajomość SQL.
    • Znajomość konteneryzacji (docker, kubernetes).
    • Doświadczenie w budowaniu klastrów HA.
    • Umiejętność innowacyjnego myślenia oraz wytyczania kierunków rozwoju technologicznego.
    • Lead Development 1-2 systemów.

    Nasz Klient oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Współpracę w ramach B2B.
    • Szkolenia grupowe oraz indywidualne umożliwiające rozwój zawodowy zgodnie ze Skill Matrix dla stanowiska.
    • Coaching indywidualny.
    • W pełni wyposażone stanowisko pracy.
    • Elastyczny czas pracy.
    • Benefity w postaci karty Multisport i Luxmed.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

    Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl