Senior Linux Administrator

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-07-03
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-08-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Naszym klientem jest firma gwarantująca swoim kontrahentom kompleksową obsługę w zakresie tworzenia zaawansowanych serwisów i aplikacji webowych. Przy zatrudnieniu nowego członka zespołu, kieruje się jego chęcią do rozwoju oraz do pracy w zgranym zespole, który tworzy wyjątkową atmosferę pracy. Ze względu na realny i dynamiczny postęp obecnie poszukuje talentu, który zaopiekuje się używanym przez niego systemem operacyjnym Linux.

    Workplace: Wrocław
    GA/WRO/Senior Linux Administrator

    Twoje obowiązki:

    • Zarządzanie i administrowanie serwerami Linux
    • Konfigurowanie środowisk deweloperskich
    • Automatyzowanie zadań związanych z obsługą serwerów
    • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów bezpieczeństwa systemów
    • Wdrażanie nowoczesnych metod sprzężonych z infrastrukturą serwerów

    Oczekujemy:

    • Minimum 4 lat doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku
    • Zaawansowanej wiedzy z obszaru administracji OS Linux
    • Zaawansowanej wiedzy z obszaru systemów Debian i CentOS
    • Zaawansowanego stopnia znajomości serwerów: Apache i Nginx
    • Zaawansowanej znajomości relacyjnej bazy danych MySQL
    • Bardzo dobrej znajomości systemu zarządzania konfiguracją: Ansible
    • Umiejętności pisania rozbudowanych skryptów Bash
    • Umiejętności diagnozowania problemów sieciowych
    • Dobrej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie przy B2B: do 18000 zł netto
    • Wynagrodzenie przy UoP: do 10 000 zł na rękę
    • Preferencyjne warunki zatrudnienia przy umowie B2B
    • Prywatną opiekę zdrowotną świadczoną przez Luxmed
    • Niezbędny sprzęt komputerowy
    • Bezpłatne miejsce parkingowe
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Kartę Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.