Oferta pracy

Senior Logistisc Specialist

OTCF S.A.

  • Gdańska 12, Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

OTCF S.A.

Gdańska 12

Czeladź

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz nadzór nad terminowością i jakością realizacji zamówień klientów kanału e-commerce

  • Analiza zatowarowania i rozlokowania towarów w magazynach i dynamiczne reagowanie na potrzeby klientów

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta w celu zachowania jak najwyższych standardów obsługi logistycznej

  • Planowanie i optymalizacja procesów logistycznej obsługi zamówień

  • Odpowiedzialność za prawidłową ewidencję ruchów towarowych i poprawność stanów magazynowych

Nasze wymagania

Aplikuj, jeśli :)

Dobrze czujesz się w pracy z systemem WMS i ERP oraz MSExcel?

Pracujesz lub chcesz pracować w strukturach logistycznych związanych z realizacją zamówień e-commerce?

Potrafisz myśleć analitycznie i przekładać dane na plan działania?

Jesteś dynamiczną osobą, która świetnie odnajduje się w zarządzaniu złożonymi procesami?

Szukasz pracodawcy, który doceni Twoją wiedzę, zaangażowanie?

W pracy chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie procesów logistycznych oraz pole do samodzielnego działania?

Mile widziane

  • Docenimy Twoje doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • platforma kafeteryjna WORKSMILE

OTCF S.A.

Rok 2021 zapisał się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju. Wprowadziliśmy na rynek żywność funkcjonalną i suplementy diety 4F Fuel, ubraliśmy 8 narodowych reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie razem z Fundacją 4F Pomaga zbudowaliśmy nasze pierwsze wielofunkcyjne boisko szkolne i stworzyliśmy Wirtualną Przymierzalnię 4F.

Teraz jednak wiemy, że to była dopiero rozgrzewka... To, co czeka nas w tym roku to prawdziwe zawody! Otwieramy nowe biuro w Krakowie, intensywnie rozwijamy struktury IT i E-Commerce, wdrażamy zrównoważone projektowanie, by nasze kolekcje były bardziej eko i kontynuujemy ekspansję zagraniczną.

Tak jak widzisz, przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory.

Przewiń do profilu firmy