Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Data Scientist (Machine Learning)

HRE InvestmentsO firmie

14 00019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

„Mieszkanie.pl należy do niezależnego holdingu HRE Investments. Opierając się na wiedzy i unikalnym doświadczeniu, płynącym z wielu zrealizowanych z sukcesem projektów przez ostatnie lata, tworzymy unikalne rozwiązania dla rynku nieruchomości. Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych i zmotywowanych partnerów, dla których tak jak dla nas, Klienci stanowią najwyższą wartość. Osób charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą i biznesową. Posiadających doświadczenie w branży IT.

Jesteśmy firmą tworzącą systemy dla branży nieruchomości. Obecnie realizujemy projekt którego celem jest zautomatyzowanie procesu wybory i zakupu nieruchomości z wykorzystaniem modeli predykcyjnych i segmentacyjnych. Koncentrujemy się na rozwiązaniach machine learning, deep learning. Poszukujemy osoby na stanowisko Senior Data Scientist (Machine Learning Engineer), która na co dzień interesuje się i pracuje nad problematyką analizy danych, CV oraz NLP.

Zadania:

  • Udział w tworzeniu rozwiązań machine learining (CV/NLP).
  • Rozwiązywanie za pomocą metod ML problemów takich jak analiza dużych grup danych z rynku nieruchomości, rekomendowanie produktów, segmentacja, targetowanie.
  • Automatyzacja procesów od czyszczenia danych do ich monitorowania.
  • Projektowanie i implementacja end-to-end rozwiązań ML, budowanie modeli treningowych z wykorzystaniem EDA.
  • Implementacja rozwiązań NLP, CV z możliwością wykorzystania narzędzi Azure (Azure Cognitive Services Stack, Azure Machine learning).
  • Modelowanie danych na podstawie wyników pochodzących ze zbiorów treningowych.
  • Opracowanie i eksperymentowanie nad nowymi koncepcjami zbiorów treningowych oraz ich efektywnym wykorzystaniem w biznesie.
  • Współpraca z zespołem programistów, tworzenie warsztatów, organizacja i dokumentacja wymagań.

Technologie:

  • Python, PostgreSQL, MS SQL Server
  • Znajomości bibliotek typu numpy, pandas, keras, tensorflow, pytorch
  • Azure Cognitive Services, Azure Machine Learning, Azure Databricks, Azure Data, m.in Azure SQL Database, Azure Synapse, Azure Data Factory, Azure Analysis Services

Wymagamy:

  • Teoretycznej i praktycznej znajomości ML
  • Znajomość technologii chmurowych (najlepiej środowisko Azure, m.in  m.in Azure Cognitive Services, Azure Machine Learning, Azure Databricks)
  • Znajomość Python (co najmniej 5 lat)
  • Znajomość bibliotek, m, in. Numpy, Pandas, Tensorflow, Keras
  • Znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej PostgreSQL)
  • Doświadczenie z udostępnieniem rozwiązań ML przez API
  • Doświadczenie w budowaniu modeli predykcyjnych
  • Doświadczenia w wizualizacji danych (narzędzia do wyboru)

Oferujemy:

  • B2B contract: 14000- 19000 zł netto. Zależy od indywidualnego doświadczenia. (urlop wliczony w wynagrodzenie).
  • Zatrudnienie - bezpośrednie (bez firm pośredniczących).
  • Czas trwania – współpraca długofalowa.
  • Lokalizacja w centrum Warszawy, przy Pl. Konstytucji.
  • Praca zdalna - docelowo 2-3 dni w tygodniu.
  • W zespole testerzy, PM.
  • Nieformalna atmosfera pracy.
  • Opieka zdrowotna (Enel-Med).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne