Oferta pracy

  • PHP

  • MySQL

  • Git

  • REST

  • oop

  • XDebug

  • SOLID

  • PHPUnit

Mile widziane

  • Symfony

  • RabbitMQ

  • Redis

  • AWS

  • Blackfire

  • Laravel

  • Vagrant

  • Jenkins

  • Elasticsearch

System operacyjny

O projekcie

O NAS:

* Jesteśmy polsko-niemiecką agencją e-commerce

* Istniejemy od 15 lat, Nasz zespół to 70 osób

* Pracujemy w Polsce, nasi klienci pochodzą z rynku DACH

* Mamy biura w Krakowie, Rybniku i Monachium

* Jesteśmy oficjalnym partnerem Magento, srebrnym partnerem Adobe, jedynym oficjalnym partnerem SensioLabs w Polsce, partnerem AWS

* Tworzymy polsko-niemieckie zespoły projektowe, pracujemy w języku angielskim

* Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award 2020)

* Tworzymy niebanalne, wymykające się schematom miejsce pracy i udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem

* Wewnętrzna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Starannie dobieramy projekty, aby mieć satysfakcję z ich implementacji.

* Każda osoba w firmie, łącznie z zarządem, ma techniczny background i ogarnia Internety.

O ZESPOLE:

* Pracujemy w oparciu o Magento 2 i jest to środowisko, z którym będziesz mieć styczność na co dzień

* Jako partner Magento, jesteśmy najbardziej certyfikowaną organizacją w Polsce

* W 2020 byliśmy top kontrybutorem Magento

* Z klientami komunikujemy się w większości bezpośrednio, trudniejsze tematy przekazujemy do PM/PO z niemieckiego biura

* Nasz stack to: Webpack, Gulp.js, TypeScript, Sass, Vagrant, Docker, Jenkins CI, AWS)

*Korzystamy z PHPStorm, Slack, Blackfire.io, Jira, Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Praca w projektach e-commerce (dla rynku DACH)

  • Praca w mniejszych zespołach w Scrum lub Kanban - zależnie od fazy projektu

  • (tu sprawdzisz, jak to robimy - https://www.youtube.com/watch?v=CaERNJhJT9E&feature=youtu.be)

  • Bezposredni kontakt z klientem (trudniejsze tematy przekazujemy do PM/PO z niemieckiego biura)

  • Pisanie testów automatycznych gdzie się da (dla kluczowej logiki biznesowej są one obowiązkowe)

  • Pracujemy tylko z najnowszą wersją Magento i aktualizujemy projekty

  • Nie utrzymujemy projektów Legacy, nie pracujemy z Magento 1.x

  • Tworzymy bazowe rozwiązanie MageSuite, które publikujemy jako OpenSource

  • (dowiedz się więcej z filmu https://youtu.be/WRoRXI0Y23I)

  • Zgłaszamy poprawki i usprawnienia do core Magento. Jeden z naszych kolegów jest Maintainerem

  • Mamy testerów i ogarniętych frontend-developerów pracujących na zmodyfikowanym, nowoczesnym stacku

  • Nie mamy ograniczeń ze strony hostingu, więc możemy używać dowolnych narzędzi - nie tylko PHP

  • Naszym klientem są zawsze sprzedawcy - nie pracujemy dla innych agencji jako podwykonawca

  • Nie robimy projektów w modelu headless, ale są takie plany na 2021

Nasze wymagania

  • Jesteś ogarniętym programistą z doświadczeniem w Magento 2 (minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia z Magento 2)

  • Zapoznałeś się z core Magento 2 i twoje doświadczenie nie ogranicza się do tworzenia prostych wtyczek, hacków i instalowania gotowych modułów

  • Wiesz co w Magento działa optymalnie, a jakich rozwiązań należy unikać

  • Potrafisz i nie boisz się mówić po angielsku (min. B2)

  • Znasz oczywistości: git, merge/pull requesty, podstawowe komendy konsolowe

  • Potrafisz pisać testy automatyczne, a nie tylko mówić, że brakuje budżetu

  • Certyfikat programisty Magento jest mile widziany. Jeśli go nie masz - będziemy oczekiwali jego zdania w pierwszych miesiącach pracy

  • Sprawdź jakie pytania mogą się pojawić na rozmowie rekrutacyjnej: https://praca.creativestyle.pl/magento-check-yourself

Podział czasu pracy
60%

Nowe funkcjonalności

20%

Korygowanie błędów

10%

Wsparcie Klienta

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 28

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach i na co dzień komunikujemy się po angielsku; tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki i inne rynki międzynarodowe

  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00

  • Home office - świat się nie zawali, jak popracujesz z domu (w aktualnej sytuacji większość z nas pracuje z domów, decyzję biuro vs. dom każdy podejmuje za siebie)

  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN/rok) i kursy językowe. Twój rozwój = nasz rozwój

  • 26 Magentowców na pokładzie i ogarnięty, znający Magento zespół DevOps

  • MacBook Pro, wszystkie niezbędne peryferia i wielki monitor

  • Medicover i Multisport Plus (siłownia parę kroków od biura)

  • W biurach: dofinansowanie lunchu, konsole do gier oraz ligę bilardową w godzinach pracy

  • Możliwość opublikowania dużej części pracy jako OpenSource

  • Bardzo liberalne podejście do tego co robimy i dużo zdrowego dystansu

  • Łatwy dojazd - możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Stacja Zabłocie), CEO przylatuje na miotle

  • Przerwa w pracy - możesz grać w bilard, na konsoli, iść na obiad, wyskoczyć na szybką przebieżkę nad Wisłę. Tylko wróć :) Nasze biuro i okolica oferują wiele możliwości

  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy

  • Dla kandydatów zdalnych: biura w Krakowie i Rybniku do Twojej dyspozycji, jeśli tylko masz ochotę przyjechać i popracować ramię w ramię z zespołem

  • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 14 000 - 25 000 PLN netto + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu"

  • Wynagrodzenie dla umowy o pracę: w przedziale 9 100 - 16 000 PLN netto

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie do lunchu w biurze

  • MacBook Pro

  • parking dla rowerów

  • prysznic w biurze

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie (osobiste lub online)

3

Decyzja (Twoja i nasza)

Creativestyle Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy polsko-niemiecką agencją e-commerce. Pracujemy w Polsce, ale nasi klienci pochodzą z rynku DACH. Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award 2020).

Tworzymy niebanalne, wymykające się schematom miejsce pracy i udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem.

Dołącz do nas jeśli masz otwartą głowę, myślisz nieszablonowo i chcesz tworzyć soft dobrze, a nie jako tako.

Mamy jeszcze trochę wolnych biurek, czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Praca w dobie covid

  • W aktualnej sytuacji dajemy możliwość pracy z domu i wielu z nas korzysta z tej opcji

  • Decyzję biuro vs. dom każdy podejmuje za siebie

  • W biurach dbamy o bezpieczeństwo

  • Gdy sytuacja się unormuje, planujemy wrócić do naszych biur (nadal z opcją pracy zdalnej według potrzeb)