Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Manager ds. sprzedaży ratalnej

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Udział w budowie produktów, procesów sprzedaży produktu ratalnego;

  • Pozyskiwanie do współpracy Partnerów Handlowych w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych;

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu oferowanych produktów;

  • Wsparcie Partnerów Handlowych oraz budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych;

  • Analiza rynku, trendów sprzedaży i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych (warunek konieczny);

  • Posiadasz doskonałą znajomość rynku;

  • Posiadasz doświadczenie w dystrybucji produktu ratalnego w kanale e-commerce (mile widziane);

  • Jesteś samodzielny/a i sumienny/a.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia do początku nowego projektu sprzedaży produktów ratalnych;

  • Na etapie tworzenia kanału sprzedaży stanowisko Menadżera sprzedaży ratalnej;

  • Docelowo możliwość awansu na stanowisko Dyrektora kanału ratalnego;

  • Wraz z rozwojem projektu możliwości zbudowania swojego zespołu;

  • Podstawę wynagrodzenia i atrakcyjny system premiowy;

  • Ciekawe wyzwania oraz możliwość rozwoju;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • inicjatywy dobroczynne

  • międzynarodowe środowisko pracy

Cofidis S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Cofidis S.A Oddział w Polsce jest częścią francuskiej grupy finansowej Groupe Cofidis Participations specjalizującej się w finansowaniu zakupu pojazdów.

Grupa Cofidis została utworzona w 1982 r. we Francji, a od 2007 r. Cofidis S.A. działa z sukcesem na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Dla kandydatów spoza Warszawy konieczność regularnych wizyt 1-2 dni w tygodniu w siedzibie firmy (Warszawa) oraz praca w terenie.

Aplikacje zawierające curriculum vitae prosimy przesyłać klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem.