Oferta pracy

Senior Manager Handlowy

Auchan

Auchan

Henryka Kamieńskiego 11

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i odpowiadaniu na ich potrzeby.

  • Wdrażanie strategii sektora i realizacji polityki handlowej.

  • Realizowanie wyznaczonych celów handlowych.

  • Zarządzanie zespołem i organizacją jego pracy.

  • Motywowanie, szkolenie i dbanie o ich rozwój.

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym.

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ekonomiczne, zarządzanie.

  • Pasji do handlu i ukierunkowania na potrzeby klientów.

  • Umiejętności zarządzania zespołem i motywowaniu pracowników.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności.

  • Zaangażowania, odpowiedzialności i zorientowania na cel.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (brak okresu próbnego).

  • Elastyczna forma zatrudnienia (pełny, niepełny etat lub umowa weekendowa).

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy.

  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy.

  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka.

  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz).

  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz).

  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki. Pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi).

  • Dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł.

  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto.

  • Akcjonariat pracowniczy i świadczenia stażowe.

  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, Zdalny dostęp do platformy e-learningowej).

  • Rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych).

  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR).

  • Wolontariat w godzinach pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Auchan

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 26 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online

Przewiń do profilu firmy