Oferta pracy

Senior Manager Zasobów Ludzkich

AuchanO firmie

  • Modlińska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Auchan

Modlińska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższych standardów procesów HR, realizujących strategię Zasobów Ludzkich.

  • Wspieranie Managerów we wszystkich procesach HR.

  • Realizowanie polityki ZL w zakresie planowania, budżetowania i optymalizacji poziomu zatrudnienia.

  • Budowanie relacji pracowniczych opartych na otwartej i wzajemnej komunikacji ze współpracownikami.

  • Identyfikowanie potrzeb szkoleniowych, planowanie i organizowanie szkoleń oraz integracji nowych pracowników.

  • Realizowanie polityki wynagrodzeń.

  • Koordynowanie komunikacji poprzez Forum Pracownicze, zebrania i briefy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w obszarze Zasoby Ludzkie.

  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy.

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe).

  • Pasja i optymizm do współpracy i komunikowania się ze współpracownikami.

  • Uważność i umiejętność skupienia się na potrzebach Klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

  • Postawa nacechowana pozytywnym nastawieniem do siebie i innych.

  • Umiejętność inspirowania i tworzenia najlepszych rozwiązań.

  • Elastyczność i szybkość w działaniu.

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze klienta i pasji do dobrego jedzenia.

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw odpowiadających na potrzeby współpracowników i biznesu.

  • Możliwość angażowania się w wydarzenia wspierające i rozwijające Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • super rabat

  • dofinansowanie do posiłku

  • pakiet opieki medycznej