Oferta pracy

Senior Marketing Specialist

SellWise

9 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kampanii reklamowych z zakresu Facebook Ads i Google Ads

  • Projektowanie lejków marketingowych

  • Tworzenie kampanii webinarowych oraz samodzielnym prowadzenie webinarów dla klientów

  • Ustalanie strategii, szukanie nowych rozwiązań, wyszukiwanie okazji do RTM w reklamie internetowej

  • Prowadzenie konsultacji marketingowych z klientami

  • Ułożenie przepływu pozyskiwania leadów ich oceny z podziałem na źródła

  • Działania contentowe (Blog, Newsletter, Webinary, Publikacje)

  • Wymyślanie i współtworzenie z grafikiem i deweloperem landing page pod różne akcje marketingowe

  • Analiza danych z GA, HJ i podejmowanie decyzji dotyczących optymalizacji strony pod względem konwersji

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w agencji performance’owej lub outdoorowej