Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Master Scheduler / Starszy Planista Produkcji

ConverterTec Poland Sp. z o.o.

Trakt Ojca św. Franciszka 1

Brzegi (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie, przeglądanie i zarządzanie aktualnym harmonogramem produkcji.

  • Umiejętność tworzenia, prowadzenia i korygowania głównego harmonogramu produkcji w celu osiągnięcia celów biznesowych przedsiębiorstwa.

  • Planowanie zakupów surowców/materiałów do produkcji.

  • Tworzenie planów, harmonogramów i wydań produkcji.

  • Wspieranie kadry kierowniczej w zarządzaniu ograniczeniami oraz wykorzystywaniu zasobów .

  • Prognozowanie terminu realizacji produkcji dla zapytań sprzedażowych.

  • Utrzymywanie i wdrażanie najlepszych standardów komunikacji pomiędzy różnymi działami w celu utrzymania właściwego tempa produkcji.

  • Aktywna praca nad zmniejszeniem stanów magazynowych, skróceniem czasu realizacji zleceń, usprawnieniami produkcji i podniesieniem wydajności.

  • Aktywnie poszukiwanie ulepszeń w procesie planowania w zakresie m.in.: utrzymywania parametrów części, czasu realizacji i zapasów.

  • Identyfikowanie i współuczestniczenie w rozwiązywaniu problemów w zakresie braków materiałowych z dostawcami.

  • Uczestniczenie w projektach optymalizacyjnych.

  • Tworzenie raportów pomagających kadrze kierowniczej w analizie trendów, efektywności produkcji, zarzącdzaniu czasem pracy, etc.

  • Ustalanie priorytetów produkcyjnych, rozwiązywanie między nimi kolizji.

  • Budowanie efektywnej współpracy z zaangażowanymi w proces produkcyjny działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Ponad 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Biegła znajomość systemów ERP.

  • Biegła znajomość planowania zasobów produkcyjnych (MRP II).

  • Umiejętność i doświadczenie w planowaniu kilku linii produkcyjnych jednocześnie.

  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne; umiejętność komunikacji na wszystkich poziomach organizacji.

  • Skrupulatność i dokładność w pracy, dbałość o szczegóły.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

  • Biegła i praktyczna znajomość MS Office.

  • Doświadczenie pracy w projektach.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu APICS (Association of Production and Inventory Control Society).

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2/C1).

To oferujemy

  • Praca dla biznesu tworzącego technologie energii odnawialnej.

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na stale rosnącym rynku.

  • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowej organizacji.

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.

  • Prywatna opieka zdrowotna świadczona przez Luxmed.

  • Platforma Mybenefit, w tym dostęp Multisport.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Founded in 1969 as SEG in Krefeld, Germany - grown under Woodward for more than 10 years - ConverterTec is a global specialist in electric power conversion.

Since 1995, first variable-speed Concycle® generators and power conversion technology is being used in marine applications, Uninterruptible Power Supply as well as in upcoming wind and solar/PV applications.

As of today we are looking to a legacy of more than 23,000 converter systems in on- and offshore applications, shipped to 47 different countries worldwide, which correspond to more than 45GW.

Our R&D centers in Kempen, Krakow and Sofia as well as our global service hubs support our global customer base on all continents.

Przewiń do profilu firmy