Oferta pracy

Senior Menedżer IT Projektu

TUW PZUWO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Twoja zadania:

  • Prowadzenie nurtów informatycznych w powierzonym portfelu projektów i inicjatyw
  • Organizacja prac zespołu IT
  • Współpraca z dostawcami IT
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji zarządczej i operacyjnej realizowanych przedsięwzięć
  • Dostarczanie produktów prac projektów i inicjatyw prowadzonego portfela przedsięwzięć zgodnie z przyjętym harmonogramem, budżetem i w jakości akceptowanej przez beneficjentów przedsięwzięć

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT, projekty  w branży finansowej będą dodatkowym atutem
  • Znasz  metodyki zarządzania projektami: PRINCE2, PMP lub APM popartą certyfikatem
  • Posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania finansami, ryzykiem i zmianą w projekcie
  • Masz wykształcenie wyższe kierunek: informatyka, zarządzenie itp.
  • Znasz narzędzia wspierające proces zarządczy tj. MS Project, JIRA i masz wiedzę nt. zagadnień z inżynierii oprogramowania, analizy wymagań
  • Posiadasz znajomość zagadnień PPM oraz  proces testowy i kontroli jakości w IT
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim

Twoje korzyści:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia
  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy