Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k., zgadzasz się na przetwarzanie przez Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także akceptujesz naszą Politykę prywatności (https://pl.andersen.com/polityka-prywatnosci/) Podanie nam swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez nich nie możemy uwzględnić Twojej kandydatury w procesie rekrutacji. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie w związku z przyszłymi rekrutacjami, umieść w swoim CV klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę również dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k., z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Andersen

Senior Menedżer w dziale cen transferowych

AndersenO firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Andersen

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów dla klientów (LF, MF, planowanie, APA, restrukturyzacje)

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów

  • Zarządzanie zespołem

  • Zaangażowanie w business development

Nasze wymagania

  • Minimum 7 lat doświadczenia w doradztwie z obszaru cen transferowych

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawnicze, finansowe, ekonomiczne)

  • Uprawnienia doradcy podatkowego / radcy prawnego / adwokata

  • Szeroka i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu cen transferowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja i planowanie pracy

To oferujemy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach (w tym również międzynarodowych, realizowanych z biurami Andersen na całym świecie)

  • Możliwość rozwoju w firmie o globalnej strukturze

  • Uczestnictwo w Andersen Global TP Service Line

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Andersen

Andersen Global® tworzy ponad 7.000 specjalistów w ponad 260 biurach na całym świecie. Łączą nas wspólne wartości, pasja i zaangażowanie, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom na całym świecie obsługę najwyższej jakości.

Andersen w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy. Usługi świadczymy w biurach w Warszawie, Katowicach i Toruniu, a nasz zespół liczy blisko 70 specjalistów, w tym adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych.

Przewiń do profilu firmy