Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior & Mid iOS Developer

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

90‐150 zł netto (+ VAT) / godz.
Rekrutacja zdalna

  • Nowogrodzka 21
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.

Nowogrodzka 21

Warszawa

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów
powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do naszego Partnera Biznesowego jako

Senior & Mid iOS DeveloperNumer ref.: IP/IPIO/09/2020

Opis stanowiska:

  • Tworzenie kodu i realny wpływ na produkt
  • Wspólpraca z zespolem programistów mobilnych
  • Budowanie od zera dedykowanej aplikacji mobilnej (modułowej) na platrofme iOS
  • Implementacja nowych funkcjonalności w aplikacji

Wymagania:

  • 3 - 5 lat doświadczenia w programowaniu iOS (mile widziani Seniorzy jak i Mid Developerzy)
  • Doświadczenie z technologiami jak: SwiftUI / Swift5, CocoaPods, Core Data, Core Animation, Coca Touch,UIWebView, API
  • Znajomośc języka angielskiego na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na 12 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia
  • Opiekę medyczną i dofinasowanie Multisportu
  • Stałe godziny pracy
  • Pracę w 100% zdalną do końca roku, pózniej stopniowy powórt do biura z możliwą pracą zdalną
  • Udział w projekcie budowania aplikacji od zera
  • 1 etapowy proces rekrutacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne