Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Mobile .NET Developer

INEOGROUP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

INEOGROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Aleje Jerozolimskie 180

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

Mile widziane

  • Azure DevOps

O projekcie

• Poszukujemy do naszego zespołu programisty z doświadczeniem w budowaniu i utrzymywaniu aplikacji mobilnych przy pomocy frameworka Xamarin.

• Oferujemy pracę przy systemie używanym codziennie w setkach sklepów w całej Polsce oraz realny wpływ na kierunek rozwoju produktu.

• Zajmujemy się rozwijaniem i utrzymaniem systemu iXPos, o którym można przeczytać na stronie https://www.ixpos.pl/. Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami o firmie na https://www.ineogroup.pl/.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie rozwiązań na platformy mobilne

  • Współpraca z projektantem UX i przekładanie wymagań na działającą aplikację

  • Komunikacja postępów prac i napotkanych problemów na cyklicznych spotkaniach (stand-up, sprint review)

  • Analiza techniczna wymagań biznesowych, proponowanie rozwiązań

  • Wsparcie techniczne podczas wdrożeń lub przed ważnymi prezentacjami

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu konsumenckich aplikacji mobilnych

  • Dobra znajomość frameworka Xamarin, środowiska .NET, języka C#, popularnych bibliotek i wzorców projektowych

  • Umiejętność tworzenia ergonomicznego interfejsu na podstawie makiet i wskazówek projektanta UX

  • Dobra znajomość mobilnych systemów operacyjnych (głównie Android i iOS)

  • Sprawne poruszanie się po Visual Studio

  • Umiejętność tworzenia łatwego w utrzymaniu kodu

  • Doświadczenie z Azure DevOps (praca w metodyce Scrum, konfigurowanie Pipeline'ów i Release'ów)

  • Umiejętność tworzenia kodu serwerowego (np. asp.net web api)

  • Język Angielski przynajmniej na poziomie B2 (mamy klientów działających w wielu krajach)

  • Doświadczenie z Microsoft Azure (mamy plany związane z tą platformą)

To oferujemy

  • Od kiedy: od zaraz

  • Współpraca: długofalowa, pełen etat (UoP, B2B)

  • Praca zdalna: pracujemy w biurze z okazjonalną pracą z domu.

  • Benefity: LuxMed, MultiSport, możliwość certyfikacji Microsoft (jesteśmy partnerem)

  • Biuro: kawa, herbata, płatki z mlekiem, drążek do podciągania się, prysznic, prywatne szafki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

INEOGroup SA – jesteśmy młodą firmą, ale z olbrzymim doświadczeniem naszej całej ekipy. Istniejemy od trzech lat, jednak w portfolio mamy już znaczących klientów i własne produkty. Naszą misją jest dostarczać narzędzia i rozwiązania IT oraz wiedzę biznesową dla klientów z branż Retail i Pharma. Śledząc zmiany na rynku wiemy, że nadchodzi digitalowa rewolucja w handlu. Wszystko się zmienia, tradycyjne formy sprzedaży idą do lamusa a branża szuka niekonwencjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. To idealny moment dla producentów oprogramowania do zbudowania innowacyjnego handlu od postaw.

Przewiń do profilu firmy

Metodyka pracy

  • Pracujemy w zespole, zgodnie z metodyką Agile i regułami DevOps

  • Ściśle współpracujemy z product ownerem, analitykami, testerami i wdrożeniowcami

  • Automatyzujemy powtarzalne procesy (stosujemy Continuous Integration i Continuous Delivery)

  • Jesteśmy odpowiedzialni za działanie produktu na środowiskach UAT u klientów i na produkcji

  • Regularne rozmawiamy i poszerzamy wiedzę na temat działania biznesu retailowego

Najczęściej używane technologie

Języki programowania: C#, Powershell, T-SQL, XAML

Frameworki i biblioteki: OData, Dapper, EF6, Autofac, WCF, Web API, WPF, DevExpress

Narzędzia: VS2019, VSCode, SSMS, Postman, Windows Terminal, Azure DevOps, ReSharper

Systemy: SQL Server, IIS, Windows Service, Windows 10

Wzorce: DDD, DI, CQS