Logo Pracuj.pl

Senior Modern Java Developer

StratoflowO firmie

umowa o pracę
13 500–19 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
16 000–22 000
netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jak wygląda praca z nami?

• Stabilna, długotrwała współpraca.

• Różnorodne projekty dla międzynarodowych klientów.

• Praca w naszym wygodnym biurze w centrum Wrocławia lub zdalnie (cały kraj).

• Nowoczesna Java (w zdecydowanej większości projektów Java 13+).

• Commit pierwszego dnia.

• Codziennie korzystamy ze Spring Boot, IntelliJ, GitHub, Jenkins, JIRA.

• Często nowe projekty rozpoczynane od zera – złożone aplikacje internetowe, systemy przetwarzające duże wolumeny danych i odpowiadające w real-time oparte o przetwarzanie w pamięci, zaawansowane integracje.

• Pełny fullstack, rozwój systemów od konfiguracji projektu do wdrożenia.

• Zwinne metodyki.

• Mało spotkań, duża samodzielność.

• Płaska struktura i szybkie decyzje (jest nas 30+ osób).

• Praktycznie zero nadgodzin.

Nasze wymagania

  • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego jako projektant-programista lub architekt Java.
  • Silne zdolności analityczne i komunikacyjne.
  • Praktyczna znajomość Javy i budowy aplikacji internetowych.
  • Umiejętność stosowania dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania.
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Dużo programowania, minimum codziennych formalności, duży wpływ na sposób pracy i realizowane zadania, maksimum satysfakcji z pracy w gronie doświadczonych osób.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie. Etat lub kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy zdalnej, zapraszamy kandydatów z całego kraju.
  • Codzienny angielski w praktyce, dodatkowo lekcje w godzinach pracy.
  • Budżet szkoleniowy do wydania na własny rozwój.
  • Wspieramy konsultacjami technicznymi organizacje non-profit.
  • Sympatyczną, niekorporacyjną atmosferę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Bardzo dobrą kawę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej według rankingów Deloitte Fast 50 CE oraz The Financial Times 1000.

Budujemy systemy informatyczne o wysokiej wydajności i skalowalności dla międzynarodowych klientów z branży Finance, Travel, eCommerce, Healthcare, Industry 4.0, m. in. system finansowy, który przetwarza 1 mld transakcji w ciągu godziny, czy wyszukiwarkę, która oblicza ceny i dostępność miejsc hotelowych w czasie 1-10 ms.

Jeśli znasz Javę i szukasz miejsca, gdzie możesz pracować nad niecodziennymi projektami w najnowszych technologiach z doświadczonymi współpracownikami spędzając 40 godzin tygodniowo w miłej atmosferze z dala od korporacyjnych meetingów, conference calli i asapów, to koniecznie musimy porozmawiać.

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale pracujemy również zdalnie. Więcej o nas znajdziesz na stronie https://stratoflow.com/

Senior Modern Java Developer, wielkopolskie