Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior .NET Developer

EGZOTech Spółka z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

EGZOTech Spółka z o.o.

Romualda Traugutta 6h

Gliwice

Twój zakres obowiązków

Tworzenie, modyfikacja i dodawanie nowych funkcjonalności aplikacji .NET (C# z WPF) wykorzystywanych podczas obsługi robota Luna EMG oraz przyszłych projektów firmy.

Nasze wymagania

  • Ponad 4 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu, w tym ponad 3 lata komercyjnego doświadczenia w C # (.NET framework 4.5 i wyższe)

  • Doświadczenie z WPF (XAML z MVVM)

  • Znajomość baz danych MySQL i SQLite

  • Praktyczna znajomość Git

  • Umiejętność posługiwania się wzorcami projektowymi w OOP

  • Doświadczenie w szacowaniu zadań

Mile widziane

  • Znajomość bibliotek NLog, NUnit, JSON.NET, SciChart

  • Znajomość REST

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie (elastyczne godziny i formy zatrudnienia, w tym umowy o pracę, zlecenie, kontrakty).

  • Pozytywną atmosferę w ambitnym i młodym zespole.

  • Rozwój kompetencji w zależności od Twoich zainteresowań.

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń.

  • Szkolenia z zakresu systemów do zarządzania zadaniami, automatyzacji pracy, systemów zarządzania jakością.

  • Rzeczywisty wpływ na zdrowie i życie innych ludzi – pomagaj z nami najbardziej potrzebującym!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

EGZOTech oficjalnie staje się najszybciej rozwijającą się firmą w Europie Środkowej w dziedzinie Healthcare & Life Sciences, drugą najszybciej rozwijającą się firmą w Polsce, piątą najszybciej rozwijającą się firmą w Europie Środkowej (spośród 18 krajów) w Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Firma w ciągu ostatnich czterech lat (2016-2019) osiągnęła 2932% wzrost przychodów. EGZOTech zdobył również specjalną nagrodę Impact Stars za wyraźny wymiar etyczny w sercu naszego modelu biznesowego.

Przewiń do profilu firmy

W ramach opisywanego stanowiska pracy, osoby zainteresowane współpracą, prosimy o nadesłanie kompletu dokumentów:

1) CV.

2) Portfolio zrealizowanych projektów