Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior .NET Developer

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • React

  • ASP.Net Core

  • TypeScript

  • MS SQL

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • współpraca ze stroną biznesową w celu gormadzenia i analizy wymagań

  • tworzenie nowych aplikacji lub ich funkcjonalności

  • ulepszanie, usprawnienie istniejących aplikacji

  • wspólpraca z członkami zespołu w celu osiągnięcia najlepszych rozwiązań i najlepszej jakości kodu

  • sporządzanie dokumentacji technicznej oraz biznesowej

  • pomoc w procesie testowania rozwijanych funkcjonalności

  • pomoc w procesie wdrażania nowych użytkowników

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość platformy . NET oraz języka C#

  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web, ze szczególnym uwzględnieniem ASP.NET Core, React, TypeScript

  • Doświadczenie w SQL (MS SQL, Oracle)

  • Zainteresowania związane z rozwojem kompetencji w obszarze programowania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie w projektach komercyjnych

  • Umiejętność szybkiego wdrożenia się w trwający projekt

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę dla Senior Developera przy rozbudowanych aplikacjach, napisanych z wykorzystaniem następujących technologii: C#, MS SQL Server, Core, React+Redux, TypeScript, Redis, Elasticsearch

  • Pracę w polsko­amerykańskim dziale IT liczącym ok 500 osób, w tym blisko 250 specjalistów w Polsce

  • Współpracę ze światowej klasy specjalistami w zakresie projektowania aplikacji

  • Tworzenie aplikacji dla kilkudziesięciu tysięcy użytkowników w ponad 50 fabrykach na całym świecie

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Codzienną współpracę z kolegami z USA

  • Gwarancję przyjaznej atmosfery i możliwość aktywności po pracy

  • Pakiety dofinansowań (prywatna opieka zdrowotna i dentystyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie)