Logo Pracuj.pl

Senior .NET Developer

Symfonia sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • WPF+MVVM

  • MS SQL

  • Entity Framework

  • LINQ

  • DevExpress

  • Azure DevOps

  • C++

O projekcie

Główne zadanie to rozwijanie desktopowej aplikacji Symfonia Finanse i Księgowość. Implementacja nowego GUI (formatki, kartoteki) oraz nowych funkcjonalności biznesowych przy użyciu C#, WPF+MVVM, MS-SQL. Łączenie aplikacji desktop Symfonia FK z modułami Symfonia w chmurze (Azure, C#).

Szukamy doświadczonego programisty, który będzie brał udział projektowaniu rozwiązań, szacowaniu pracochłonność oraz implementacji w ramach zespołu pracującego w metodyce SCRUM. W zespole są programiści, testerzy, UX, Scrum Master. Zespół wykonuje pracę ustaloną z ‘Właścicielem produktu’.

Stanowisko daje wpływ na wybór stosowanych rozwiązań technologicznych oraz sposób implementacji rozwiązań i finalną postać produktu. Oferujemy możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swoich umiejętności.

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań przypisanych w sprincie
  • Praca utrzymaniowa istniejących rozwiązań
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Praca zespołowa w metodyce SCRUM
  • Ścisła współpraca z testerami, Właścicielem produktu i Scrum Masterem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu 3 - 5 lat
  • Znajomość języków programowanie C#, T-SQL, mile widziana znajomość C++
  • Znajomość technologii .NET Framework, WPF + MVVM, LINQ, Entity Framework
  • Stosowanie SOLID i dobrych wzorców projektowych
  • Stosowanie zasad tworzenia czystego kodu i czystej architektury
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (SCRUM)
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji kodu - repozytorium kodu (np. TFVC, GIT)

Podział czasu pracy

15%

Spotkania (SCRUM)

75%

Rozwój aplikacji

10%

Rozwój własny / doskonalenie

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • wzorce projektowe
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku (dotyczy umowy o pracę)

Etapy rekrutacji

1

wstępny wywiad telefoniczny

2

rozmowa techniczna przez MS Teams

3

feedback/oferta

Symfonia sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla biznesu, firmą software'ową z ambicjami i jasną ścieżką rozwoju w kierunku rozwiązań chmurowych.

Senior .NET Developer, opolskie