Oferta pracy

Senior .NET Developer

VIG PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

VIG Polska

al. Jerozolimskie 162

Warszawa

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Tworzenie, rozwój oraz utrzymanie aplikacji
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych
  • Wycena rozwiązań
  • Wsparcie przy wdrożeniach
  • Proponowanie alternatywnych rozwiązań oraz opiniowanie rozwiązań tworzonych przez zespół
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i użytkowej

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Programista .NET
  • Znajomość baz danych MS SQL, ich architektury, modelu relacyjnego oraz języka SQL
  • Znajomość technologii .NET/MVC
  • Znajomość IIS
  • Umiejętność tworzenia architektury aplikacji
  • Znajomość technologii SOAP/REST i Web Services
  • Znajomość Visual Studio
  • Umiejętność korzystania z narzędzi GIT/TFS
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkową zaletą będzie:

  • Znajomość branży finansowej
  • Znajomość notacji UML

Co oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenie, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i do kursów specjalistycznych
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Welcome bonus w postaci dowolnego szkolenia zewnętrznego
  • Parking rowerowy z zapleczem technicznym (szatnie, prysznice)
  • Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Udział w projektach zgodnie z podejściem Agile
  • Klub biegowy, drużynę piłkarską

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy