Oferta pracy

Senior .NET Developer

Idea Money Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków:

  • udział w projektach informatycznych spółki
  • tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii: C#, ASP.NET MVC i ReactJS
  • rozwijanie i utrzymywanie istniejącego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • optymalizowanie istniejących rozwiązań i rekomendowanie możliwych ulepszeń

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej umiejętność programowania w języku C# i tworzenia aplikacji w technologii ASP.NET MVC / .NET Core i ReactJS
  • bardzo dobrej znajomość JavaScript (jQuery / Ajax), CSS, HTML5
  • bardzo dobrej znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server / PostgreSQL) i języka T-SQL
  • praktycznej znajomość narzędzi ORM (EntityFramework), WCF (SOAP / RESTful) oraz systemów kontroli wersji (Git)
  • min. 3-4 lata doświadczenie

Opcjonalnie:

  • znajomości SQL Server Reporting Services

Co przygotowaliśmy dla Ciebie...

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub B2B
  • pracę w zgranym i zmotywowanym zespole
  • szansę na rozwój kompetencji i realizację celów zawodowych
  • atrakcyjną lokalizację pracy – Rondo Daszyńskiego tuż przy stacji Metra

A poza tym bogaty pakiet benefitów:

  • opiekę medyczną.
  • kartę sportową.
  • ubezpieczenie na życie.
  • lekcje języka angielskiego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy