Oferta pracy

Senior .NET Developer

Generali

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Generali

Postępu 15B

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • .NET Core

  • SQL

  • WebAPI

  • React

  • Redux

  • Entity Framework

  • Git

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór, w roli Programisty wiodącego nad systemem IT realizującym procesy ubezpieczeniowe,

  • Wyznaczanie i kształtowanie kierunku rozwoju biznesowego systemu przez współpracę z Departamentem Sprzedaży Dealerskiej oraz innnych Departamentów Obsługowych,

  • Wspólnie z Product Ownerem dbanie o backlog zmian w systemie,

  • Poszukiwanie rozwiązań mających wpływ na realizuję zakładanych wymagań biznesowych,

  • Rozwój systemu opartego o .NET/.NET Core,

  • Rozwój narzędzi z obszaru CI oraz monitoringu systemu zgodnie z podejściem DevOps,

  • Dbałość o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnych i efektywnych rozwiązań,

  • Przygotowywanie testów jednostkowych do programowanych funkcjonalności,

  • Utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji produktu,

  • Kształtowanie architektury systemu,

  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w roli programisty webowego w oparciu o platformę .NET/.NET Core,

  • Przynajmniej 2 letniego doświadczenia w tworzeniu komercyjnego oprogramowania w zakresie back-end i front-end,

  • Stosowania dobrych zasad projektowania obiektowego w codziennej pracy, tworzenia kodu wysokiej jakości,

  • Doświadczenie w pracy z framework’ami React+Redux, Entity Framework,

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowane: MS SQL Server),

  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych,

  • Znajomość systemu wersjonowania kodu GIT,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w realizację zadań,

  • Inżynierskie podejście i wysoki standard tworzonego kodu, uwzględniającego potrzeby biznesowe,

  • Solidne podstawy w zakresie tematyki związanej z sieciami komputerowymi oraz systemami operacyjnymi (Windows),

  • Praktyczna umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych,

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile