Logo Pracuj.pl

.NET Developer

eService Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • VB.NET

  • ASP.NET

  • SQL

  • WINDOWS FORMS

  • T-SQL

  • SSRS

  • SSIS

Mile widziane

  • MVC

  • SOAP

  • REST

  • WCF

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji w technologii Microsoft .NET i SQL Server
  • analiza zgłoszonych rozszerzeń funkcjonalności
  • projektowanie nowych rozwiązań
  • współpraca z zespołami wdrożeniowymi
  • wsparcie systemów technologii .NET

Nasze wymagania

  • C# 3/3
  • VB.NET 2/3
  • Team Foundation Server (TFS) 1/3
  • SQL Server 2/3
  • ASP.NET Web Forms 2/3
  • Windows Forms 2/3
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym

  • minimum 2-lata doświadczania na podobnym stanowisku
  • MVC
  • Web Services – SOAP i REST
  • Windows Communications Foundations (WCF)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • DDD

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawe wyzwania w szybko rozwijającej się branży płatności elektronicznych
  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu
  • możliwość angażowania się w różnorodne projekty
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program rekomendacji pracowników
  • wsparcie psychologiczne dla Ciebie i Twoich bliskich
  • bezpłatne konsultacje prawne
  • porady finansowe dla Ciebie i Twoich bliskich

Etapy rekrutacji

1

Wyślij CV

2

Spotkajmy się online

3

Dołącz do eService

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

.NET Developer, Jana Olbrachta 94, Wola, Warszawa