Oferta pracy

Senior .NET Fullstack Developer

Medicover

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • SQL

Mile widziane

  • Kubernetes

  • Docker

  • Azure DevOps

  • Kafka

O projekcie

Nowa aplikacja: .NET Core 6, React JS, Kafka, Redis, SignalR, MS SQL, Azure DevOps, Docker, Kubernetes

Zastępowana aplikacja: .NET 4.x + .NET Core, Angular, Orchard CMS, MS SQL

Architektura: mikroserwisy

Metodyka pracy: Kanban

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja back-end’u dla nowej aplikacji webowej oraz dla aplikacji mobilnych, dedykowanych do obsługi pacjentów

  • Utrzymanie już istniejących funkcjonalności w nowej aplikacji i częściowo w starej (zastępowanej)

  • Pisanie czystego kodu, zgodnie z zasadami SOLID oraz testów jednostkowych

  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązania

  • Dbanie o stałą poprawę jakości, w szczególności poprzez dobre praktyki, przeglądy kodu, standaryzację i automatyzację

  • Estymacja pracochłonności projektu oraz analiza ryzyka projektowego

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Udział we wdrożeniach

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość C# i .NET Core potwierdzona minimum 3 letnim doświadczeniem

  • Znajomość oraz praktyczna umiejętność stosowania wzorców projektowych oraz SOLID

  • Doświadczenie w architekturze mikroserwisów

  • Doświadczenie z EntityFramework

  • Biegłość w pisaniu testów jednostkowych

  • Znajomość SQL i T-SQL oraz doświadczenie z MS SQL Server

  • Bardzo dobra znajomość GIT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • Doświadczenie z Kubernetes, Docker, Azure DevOps

  • Znajomość React JS/Angular

  • Znajomość Kafka, Redis, SignalR

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12 developerów + analitycy i testerzy

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • UX researcher
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zdobywaj z nami wiedzę i doświadczenie. Wiedzę od naszych ekspertów i współpracowników – liczymy już prawie 200 osób. Doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness

  • Przedsiębiorczość to jedna z naszych wartości, którą kierujemy się w pracy. Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej branży medycznej

  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań

  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)

  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku

  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

  • Model pracy: praca zdalna z ewentualną możliwością przyjazdu do naszego biura w Warszawie w razie potrzeby

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, opieka stomatologiczna, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, dostęp do nauki języka angielskiego, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy