Oferta pracy

Senior Network Administrator

Beyond.pl Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Adama Kręglewskiego 11

Nowe Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CCNP

  • JNCIP

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie architektury sieci w DataCenter

  • Utrzymanie i nadzór nad infrastrukturą sieciową

  • Udział w projektach (wewnętrznych i zewnętrznych)

  • Diagnostyka złożonych problemów sieciowych, współpraca z dostawcami w celu ich rozwiązywania

Nasze wymagania

  • Znajomość routingu dynamicznego (BGP, OSPF)

  • Biegła znajomość działania stosu protokołów TCP/IP oraz Ethernet (poziom powyżej CCNP lub JNCIP)

  • Znajomość mechanizmów zapewniania HA (etherchannel, FHRP, stack, cluster, multipath, ECMP)

  • Umiejętność zarządzania routerami oraz przełącznikami – głównie Cisco i Juniper

  • Umiejętność zarządzania firewallami, m. in. Juniper, Fortigate

  • Inżynierski excellence – dążenie do ciągłego doskonalenia wykorzystywanych rozwiązań, nieustanne poprawianie efektywności pracy poprzez automatyzację prostych czynności

  • Otwartość na komunikację bezpośrednią z Klientem

Mile widziane

  • Znajomość technologii VXLAN, EVPN

  • Znajomość systemów automatyzacji sieci np. Ansible

  • Umiejętność programowania w jednym z języków PHP/Python/Perl/Bash

  • Wiedza z zakresu Security

  • Wiedza z zakresu QoS / CoS

  • Wiedza z zakresu transmisji Multicast

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji

  • Praca zdalna lub hybrydowa

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT,

  • Różnorodność wykonywanych zadań,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria),

  • Fundusz szkoleniowy,

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,

  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami w jedynym w Polsce centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • home office

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Środkowej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy