Oferta pracy

Senior Network Engineer

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Twoje zadania:

  • Zarządzanie sieciami LAN (Campus, DataCenter) oraz WLAN
  • Administracja sieciami WAN (inter-branches, DataCenter - Public Cloud, branch - DataCenter), wykorzystujących technologie MPLS oraz IPSEC
  • Diagnozowanie, lokalizowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych
  • Monitorowanie dostępności oraz wydajności infrastruktury sieciowej
  • Aktywny udział w projektowaniu, rozwoju i przebudowie istniejącej architektury sieciowej
  • Współpraca z supportem oraz firmami partnerskimi, celem rozwiązywania problemów oraz optymalizacji działania infrastruktury
  • Kontrola działania firm partnerskich zarządzających elementami infrastruktury sieciowej
  • Nadzór nad dokumentacją infrastruktury sieciowej

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu złożonymi sieciami LAN/WAN
  • Praktyczna umiejętność w zakresie administrowania urządzeniami Cisco (na poziomie co najmniej CCNP): Nexus, ISR, ASA
  • Umiejętność rozwiązywania problemów sieci WLAN
  • Znajomość zagadnień sieciowych związanych z hybrydowym modelem infrastruktury IT: OnPrem oraz PublicCloud
  • Zaawansowana wiedza na temat działania protokołów sieciowych używanych w środowiskach klient-serwer
  • Znajomość narzędzi służących do diagnostyki działania sieci
  • Wiedza na temat działania stosu TCP/IP w środowiskach Windows/Linux do rozwiązywania problemów sieciowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy