Droptica Sp. z o.o.

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

Droptica Sp. z o.o.O firmie

  • Azymutalna 9, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 13 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Azymutalna 9

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługiwanie nowych zapytań sprzedażowych,

  • przygotowywanie ofert, koordynacja procesów wyceny, negocjowanie warunków współpracy,

  • obsługa posprzedażowa,

  • ulepszanie procesów sprzedażowych w firmie,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • monitoring rynku w celu utrzymywania przewagi konkurencyjnej.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - w firmie typu software house,

  • umiejętność pracy z klientami i zdolności interpersonalne,

  • umiejętność negocjacji i prowadzenia prezentacji,

  • umiejętność aktywnej sprzedaży usług IT,

  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • praca z klientami z całego świata,

  • praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala,

  • regularna nauka - firma rośnie i rozwija się bardzo szybko, a z nią pracownicy. Dostęp do licznych materiałów szkoleniowych, treningów, specjalistycznych książek,

  • wpływ na rozwój firmy,

  • bezkompromisowa jakość pracy,

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i zycia osobistego,

  • komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt,

  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne,

  • poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz),

  • pomoc w relokacji i praca częściowo zdalna,

  • karta Multisport i możliwość skorzystania z opieki medycznej (PZU),

  • możliwość aktywnego rozwijania i popularyzacji oprogramowania OpenSource.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne