Logo Pracuj.pl

Senior Node.js Developer

Pragmatic CodersO firmie

umowa o pracę
12 500–16 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
16 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Pragmatic Coders

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • TypeScript

  • JavaScript

O projekcie

Na dobry początek zajmiesz się tworzeniem ciekawego rozwiązania z branży MedTech pomagającego lekarzom świadomie i proaktywnie zarządzać zdrowiem pacjentów. Aktualnie pracujemy nad integracją z różnymi systemami (laboratoria, wearables, itp.) i efektywną prezentacją dużej ilości danych lekarzom. Produkt jest w fazie formowania i rozwoju, co pozwala nam mieć realny wpływ na jego finalny kształt.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz częścią cross-funkcjonalnego zespołu tworzącego od podstaw innowacyjne rozwiązanie do diagnostyki zdrowia (więcej poniżej).
  • Będziesz podejmować pragmatyczne decyzje techniczne, pozwalające na budowę skalowalnych i łatwych w utrzymaniu rozwiązań.
  • Możesz liczyć na bezpośredni kontakt z klientem, dużą swobodę w działaniu oraz realny wpływ na kształt budowanego produktu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Node.js, TypeScript, JavaScript.
  • Doświadczenie w programowaniu asynchroniczny.
  • Znajomość relacyjnych i nie-relacyjnych baz danych.
  • Doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości kodu (oczywiście wraz z testami).
  • Język polski i angielski na poziomie B2+,
  • Chęć i umiejętność prowadzenia projektów.

Mile widziane

  • Znajomość dobrych praktyk tworzenia aplikacji działających w chmurze.
  • Wiedza z zakresu AWS Serverless.

To oferujemy

  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy projektami i developerami, gildia Scrum, budżet szkoleniowy, wsparcie tech leadów w ustalaniu ścieżki Twojego rozwoju itp.).
  • Autonomię i decyzyjność – masz możliwość zaangażowania się w rozwój innowacyjnych produktów nie tylko z perspektywy kodu. Będziesz mieć realny wpływ na finalne rozwiązanie.
  • Jakość kodu (chcemy zaoszczędzić Ci frustracji) – oczywiście, że dobry kod ma znaczenie. Dlatego stosujemy Clean Code, Code Review oraz praktyki Continuous Delivery & Continuous Integration. Dbamy o jakość i dostarczanie wartości biznesowej.
  • Świetnych graczy zespołowych – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!
  • Elastyczne godziny pracy, płaską strukturę organizacyjną, opartą o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele więcej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Chcesz poczuć autonomię i mieć wpływ na produkt, który tworzysz? Chcesz budować prawdziwie innowacyjne produkty odpowiadające na potrzeby aktualnej sytuacji? Pragmatyzm masz we krwi (nazwa zobowiązuje)? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

Pracując w Pragmatic Coders możesz wraz z nami budować zaawansowane i nowoczesne rozwiązania z branży Social Media, FinTech, MedTech, E-commerce, itp. dla startupów z całego świata (USA, UK, Dubai, Skandynawia). Nie jesteśmy body leasingiem, ani zwykła firmą outsourcingową! Zajmujemy się całym procesem product development i występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Tworzymy produkty end-to-end: począwszy od designu i pracy nad wymaganiami, poprzez development, rozwój, wzrost i skalowanie rozwiązań.

Obecnie ze względu na COVID-19 większość czasu pracujemy zdalnie, ale chętni odwiedzają nasze biura w Krakowie i Warszawie kilka razy w tygodniu. Po pandemii zamierzamy wrócić do częstszych spotkań F2F.

Nie interesuje nas świetnie napisane CV. Za to realne umiejętności i podejście już tak. Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, które czekają na Ciebie w Pragmatic Coders – odezwij się do nas!

Senior Node.js Developer, aleja 29 Listopada 20, Kraków