Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Node.js Developer

Grupa PracujO firmie

13 000‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.

Grupa Pracuj

Morska 11A

Sopot

Wynagrodzenie:

13 000 - 15 000 PLN + VAT

Numer ref.: GP/2020/06/Ea

Twoje obowiązki:

  • odpowiedzialność za back-end, logikę i architekturę rozwiązania
  • bieżącą współpraca z zespołem produktowym (PM, UX, DEV)
  • wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu
  • budowa nowego produktu – „od 0” – jesteśmy na starcie projektu

Wymagania:

  • min. 3 – 5 lat doświadczenia zawodowego w programowaniu
  • min. 2 lata doświadczenia z Node.js i Serverless
  • znajomość współczesnego użycia JavaScript z TypeScript (MVC, dependency injection)
  • bardzo dobra znajomość Express.js
  • doświadczenie w pracy z architekturą opartą o mikroserwisy (m.in. sposoby komunikacji, testowania)
  • doświadczenie w automatyzacji procesów (CI/CD)
  • znajomość najpopularniejszych wzorców projektowych
  • umiejętność pisania testów jednostkowych oraz integracyjnych w jednym z popularnych frameworków (Jest/Mocha/Chai)
  • znajomość baz danych SQL (MySQL lub PostgreSQL)
  • znajomość Gita

Mile widziane:

  • znajomość AWS-a
  • doświadczenie w pracy z Dockerem

Oferujemy:

  • kontrakt B2B
  • możliwość 100% pracy zdalnej
  • pakiet medyczny

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez eRecruitment Solutions sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez eRecruitment Solutions sp. z o.o.. przed cofnięciem zgody.

Jednocześnie wskazujemy, że korzystamy z elektronicznego systemu eRecruiter do zarządzania aplikacjami naszych kandydatów. Na formularzu aplikacyjnym w tym systemie zostaniesz poproszony/a o podanie Twojego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli Cię prawidłowo zidentyfikować w tym systemie i zapewnić jak najlepszą komunikację z nami.

Dodatkowo prosimy o nieumieszczanie w swoich aplikacjach danych wrażliwych, to jest informacji o: Twoim stanie zdrowia, niepełnosprawnościach, poglądach politycznych lub religijnych oraz innych danych określonych w art. 9 RODO. Zgodnie z przepisami nie mamy podstawy do przetwarzania takich informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody lub gdy przepis nam na to nie pozwala. W związku z tym nie będziemy rozpatrywać aplikacji, które zawierają takie informacje, chyba że ze względu na Twoją szczególną sytuację będzie to konieczne (wtedy poprosimy Cię o wyrażenie odrębnej zgody na przetwarzanie takich informacji o Tobie).

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz TUTAJ.

Rekrutacja:

Etap 1

  • Rozmowa techniczna

Etap 2

  • Spotkanie online z osobami odpowiedzialnymi za produkt

Ogłoszenie archiwalne