Logo Pracuj.pl

Senior NodeJS Developer

Future Processing S.A.O firmie

umowa o pracę
12 200–19 200
brutto / mies.
kontrakt B2B
100,00–157,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • NodeJS

  • Git

  • Docker

O projekcie

Realizujemy obecnie ponad 200 projektów dla naszych klientów. Najwięcej z nich jest z takich branż jak: finanse, ubezpieczenia, transport, zdrowie, motoryzacja i in. Decyzję o przydzieleniu projektu podejmujemy wspólnie z Tobą – uwzględniając Twoje oczekiwania i nasze potrzeby. A jeżeli uznasz, że chcesz spróbować czegoś innego – masz możliwość zmiany projektu lub roli.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania,
  • współpraca z zespołem programistów, analitykami, testerami, klientami i innymi specjalistami z branży IT,
  • uczestnictwo w tworzeniu rozwiązań, omawianiu problemów programistycznych i architektonicznych,
  • testowanie i opiniowanie nowych technologii i nowych rozwiązań dla klientów,
  • realizowanie testów jednostkowych i integracyjnych.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu w JavaScript lub TypeScript,
  • możesz pochwalić się znajomością Node.js,
  • korzystasz z Gita i Dockera,
  • umiesz pisać testy jednostkowe,
  • znasz dobre praktyki, np. SOLID, DRY, KISS,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (min. B2).

Mile widziane

  • znasz Elasticsearch i MongoDB,
  • dodatkowym atutem będzie także doświadczenie z Vue.js lub Reactem.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • pakiet relokacyjny
  • pikniki rodzinne
  • możliwość skorzystania z "Rentowni"
  • workation
  • usługa Ask Henry
  • coroczna podwyżka i premia świąteczna
  • zniżki w firmowym SPA

Etapy rekrutacji

1. Pierwszy kontakt do 72h od aplikacji

2. Zadanie domowe (opcjonalnie) - zazwyczaj jest elementem procesu dla kandydatów poniżej 1,5 roku doświadczenia.

3. Spotkanie max. 2,5 h

4. Decyzja i feedback - staramy się, by feedback dawać w ciągu 24h od rozmowy rekrutacyjnej

Future Processing S.A.

Jesteśmy firmą technologiczną założoną w 2000 r., która z grupki przyjaciół przekształciła się w 1000-osobowy zespół. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. Od początku istnienia Future Processing chcieliśmy, aby FP było miejscem, w którym pracuje szczęśliwy, zintegrowany i zmotywowany zespół. Lubimy to, co robimy i chcemy to robić jak najlepiej.

Senior NodeJS Developer, Wrocław