Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Operations Manager (m/f)

  • śląskie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Szukamy kandydata na stanowisko Senior Operations Manager (Starszy kierownik operacyjny). Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie dbać o to, by centrum logistyki działało płynnie i skutecznie. Będzie ona podlegać osobie na stanowisku General Manager (Dyrektor generalny) i nadzorować kilka najważniejszych obszarów działu logistyki.

Centra logistyki są częścią naszej szerszej sieci logistyki i są najważniejszym elementem naszego globalnego przedsiębiorstwa, ponieważ to za ich pośrednictwem promujemy naszą innowacyjną kulturę i stymulujemy rozwój firmy. Te środowiska są niezmiernie inspirujące i dają wiele satysfakcji. Dołączysz do jednego z nich na czele zespołu kierowników operacyjnych i lokalnych.

Oczekujemy, że będziesz aktywnie współpracować z podlegającymi Ci kierownikami. Będziesz pełnić funkcję ich trenera i mentora oraz dbać o to, by kierowane przez nich zespoły spełniały wyznaczone im cele.
Twoja droga do sukcesu:

Będziesz pomagać w rozwiązywaniu kompleksowych problemów wpływających na logistykę i obsługę klientów firmy Amazon. Zespoły, którymi pokierujesz, usiłują rozwiązywać wszelkie problemy, które pojawiają się w związku z obsługą klienta. Będą potrzebowali Twojej pomocy, by móc myśleć nieszablonowo.

Razem z tymi zespołami będziesz odpowiadać za:

  • ciągłe zwiększanie wydajności procesów związanych z logistyką i dostawą,
  • promowanie kultury skoncentrowanej na potrzebach klientów w celu zapewnienia ich doskonałej obsługi,
  • zapewnianie wysokich standardów BHP,
  • promowanie dzielenia się najlepszymi praktykami przez pracowników i nagradzanie takich zachowań.
Dalsze codzienne obowiązki:
  • aktywna i konstruktywna współpraca z dostawcami usług związanych z dostawą,
  • monitorowanie wskaźników i wyników pracy ponad 2000 pracowników,
  • nadzorowanie planów dotyczących pracowników, harmonogramów, inicjatyw związanych z jakością oraz zmianą procesów, aby dzięki temu centrum mogło z roku na rok osiągać coraz lepsze wyniki,
  • będziesz zarządzać dużym zespołem (ponad 2000 osób), składającym się zarówno z pracowników stałych, jak i tymczasowych,
  • poprzez nasz program angażowania ludzi będziesz tworzyć zespoły, kierować nimi i inspirować je do tego, by podnosiły poziom swoich wyników. W ramach tych zadań będziesz zajmować się:
  • bezpieczeństwem członków naszych zespołów,
  • angażowaniem pracowników,
  • kierowaniem wydajnością,
  • zarządzaniem talentami i zmianami kadrowymi,
  • szkoleniami i rozwojem.
Podstawowe wymagania:
  • wieloletnie doświadczenie w pracy w środowisku związanym z produkcją lub logistyką dystrybucji, w tym najlepiej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku starszego kierownika zarządzającego wieloma oddziałami,
  • dyplom akredytowanej instytucji lub odpowiednie doświadczenie zawodowe,
  • wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów oraz umiejętność zrobienia kroku w tył i zrozumienia ogólnego obrazu sytuacji,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem w dużym, dynamicznym i opartym na procesach środowisku — posiadanie doświadczenia w zarządzaniu kompleksowymi procesami jest obowiązkowe,
  • umiejętność zarządzania pozytywnymi zachowaniami pracowników, promowania takich zachowań oraz wywierania korzystnego wpływu na pracowników,
  • umiejętność doskonalenia wskaźników na poziomie krajowym,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Preferowane kwalifikacje:
  • umiejętność zarządzania technikami produkcji Lean/Six Sigma,
  • doświadczenie w skutecznym zarządzaniu ustaleniami dotyczącymi zasobów w umowach ze stronami trzecimi będzie mile widziane.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się