Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Operations Manager w obszarze logistyki magazynowej

CEVA logistic

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem 6-8 menedżerów value stream oraz control room

  • Odpowiedzialność za łączną liczbę do 2800 pracowników

  • Odpowiedzialność za wyniki i budżet całego obszaru produkcji

  • Analiza i kierowanie wszystkimi procesami logistycznymi i administracyjnymi w różnych strumieniach value streams produkcji

  • Stałe usprawnianie procesów oraz wzrost wydajności value streams

  • Dalszy rozwój spójnej struktury spotkań i komunikacji

  • Coaching i rozwój pracowników poprzez zaangażowanie, entuzjazm, dawanie przykładu i docenianie

Nasze wymagania

  • Ukończone studia w zakresie logistyki, inżynierii przemysłowej lub zarządzania przedsiębiorstwem ze szczególnym uwzględnieniem logistyki

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w zautomatyzowanych systemach logistycznych (w tym odpowiedzialność za kierowanie zespołami liczącymi ponad 200 osób)

  • Solidna i praktyczna znajomość metod i zasad Lean

  • Bardzo samodzielny i proaktywny styl pracy

  • Ukierunkowanie na szukanie rozwiązań oraz wyniki

  • Styl zarządzania oparty na wartościach wyznawanych przez przedsiębiorstwo: szacunek, tolerancja, otwartość i uznanie

  • Biegła znajomość 2 z 3 języków przedsiębiorstwa (niemiecki, angielski, polski)

To oferujemy

  • Korzyści finansowe, jak np. bonus wakacyjny i świąteczny

  • Interesująca praca z możliwością rozwoju w przedsiębiorstwie świadczącym usługi logistyczne o ugruntowanej pozycji na rynku oraz perspektywami

  • Koleżeńska atmosfera pracy w zespole z horyzontalnymi strukturami hierarchii oraz prostymi procedurami decyzyjnymi

  • Dobra atmosfera pracy, mówienie sobie po imieniu, od pracownika magazynu po kierownictwo firmy

  • Możliwość rozwoju w raz z naszym innowacyjnym przedsiębiorstwem, jak i długofalowa perspektywa rozwoju oraz możliwość awansu

  • Różnorodne oferty dalszego doskonalenia zawodowego, zarówno w dziedzinie wykonywanego zawodu, jak i w obszarze poszerzenia wiedzy w zakresie języków obcych oraz soft skills

  • Klimatyzowane, ergonomiczne oraz nowoczesne miejsce pracy

  • Napoje oraz inne świadczenia

  • Stołówka z codziennie zmieniającą się ofertą świeżych potraw w korzystnej cenie

  • Dobre połączenie środkami transportu publicznego

  • Darmowe miejsca parkingowe dla pracowników (ze stacjami ładowania dla pojazdów elektrycznych)

  • Możliwość skorzystania z oferty programu wsparcia dla pracowników "LifeWorks" w przypadku różnego rodzaju trudnych okoliczności życiowych - infolinia 24/7

  • Aplikacja pracownicza