Senior Oracle Developer

ASTEK PolskaO firmie

800960 netto (+ VAT) / mies.
  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 30 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

ASTEK Polska

Mokotowska 1

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle Database

  • SQL

  • PL/SQL

  • Git

Mile widziane

  • Datastage

  • Snowflake

O projekcie

Tło projektu:

Praca nad procesem i narzędziem, które ustala wewnętrzną cenę pieniądza w banku. Silnik narzędzia wykorzystuje bazę danych Oracle do obliczania składników lub stawek każdej nocy, które razem składają się na cenę pieniądza.

Rola:

Deweloper Oracle będzie częścią zespołu Scrumowego zlokalizowanego w Polsce (Gdańsk) i Szwecji, pracującego w sposób zwinny.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i praca nad procesem i narzędziem systemu z wykorzystaniem baz danych Oracle

  • Praca w zespole Scrum

Nasze wymagania

  • Ponad 4 lata doświadczenia jako programista Oracle z doskonałymi umiejętnościami w zakresie Oracle DB, SQL i PL / SQL

  • Preferowane doświadczenie w korzystaniu z GIT

  • Preferowane doświadczenie z branży bankowej

  • Preferowane doświadczenie z metodologiami zwinnymi

  • Znajomość Datastage i Snowflake byłaby miła, ale nie jest wymagana

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie