Oferta pracy

Senior Paid Social Specialist

Media ExpertO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie zaawansowanych kampanii reklamowych w Social Media z uwzględnieniem ustalonych KPI

  • szczegółowa analiza kampanii, monitorowanie wyników, formułowanie wniosków, przygotowywanie rekomendacji

  • przygotowywanie i wprowadzanie strategii długoterminowych

  • wprowadzanie nowych rozwiązań i zaawansowanych testów

  • raportowanie własnych działań i projektów

  • współpraca z agencją graficzną i zespołem specjalistów

Nasze wymagania

  • znajomość paneli reklamowych (FacebookAds Manager)

  • znajomość Google Analytics i innych systemów trackingowych

  • znajomość pakietu Office, w szczególności: MS Excel

  • umiejętność analizy wielowymiarowych danych

  • doświadczenie w prowadzeniu dużych kampanii reklamowych performance

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pensję zawsze na czas

  • szansę na awans

  • rozwój zawodowy i nowe kompetencje

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Kiedy konkurujesz z inną osobą, wystarczy, że będziesz tak dobry lub lepszy niż ta osoba. Jeżeli konkurujesz z sobą, nie ma ograniczeń, jak dobry możesz być (Chu Chin-Ning). Z nami możesz sprawdzić jak daleko dasz radę zajść. Jako Paid Social Specialist.