Senior Payroll Specialist (m/k)

CPL JobsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków,
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

CPL Jobs

Kraków

Kraków

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: JO-2001-443608Krk

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i sporządzanie raportów oraz zestawień;
  • Przygotowywanie oraz kontrola poprawności naliczeń listy płac;
  • Wsparcie działu HR w obszarze procesu payroll;
  • Udział w tranzycji procesów;
  • Proponowanie usprawnień w procesach;
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Wsparcie pozostałych działów firmy.

Oczekujemy:

  • Min. 2 lat doświadczenia zawodowego w obszarze payroll;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Zdolności analitycznych i komunikacyjnych;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość udziału w tranzycji procesów;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie;
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.);
  • Zdobycie cennego doświadczenia i przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy